Świąteczna Manufaktura prezentów i bonusów w Betsson

Świąteczn fabryka prezentów czeka na graczy w kasynie BetssonMarka Betsson od wielu już lat dostarcza nam świąteczne kalendarze z prezentami i nagrodami. Nie inaczej będzie na święta 2020. Po tak trudnym roku należy się nam zresztą odpowiednia dawka relaksu. I kasyno właśnie taki relaks chce zagwarantować. Efekt jest taki, że otrzymacie wybitne premie, w skład których wchodzić może nawet najnowszy model smartfona od Apple, ale też dodatki pieniężne czy tony darmowych spinów. Nie zwlekajcie zatem, poznajcie szczegóły akcji i czym prędzej do niej dołączcie. Dzięki temu zapewnicie sobie cudowny okres świąteczny i jeszcze więcej profitów, niż do tej pory. Trzeba przyznać zresztą otwarcie, Betsson robi to wyśmienicie!

Marka oferuje nagrody tak dla graczy kasyna jak i zakładów sportowych. Dzięki temu można powtórzyć znane powiedzenie: i wilk syty i owca cała. Całe zagadnienie polega oczywiście na odkrywaniu kolejnych premii. Te ukryte są za ciasteczkami świątecznymi, które w dzień ich „zjedzenia” będą rzeczywiście ponadgryzane i dostępne do kliknięcia. W ten sposób przeniesiecie się dalej. W pierwszej kolejności musicie się przy tym zalogować na swoim koncie. Jeśli nadal go nie macie, doradzamy szybki proces rejestracji, co nie zajmuje zwykle więcej niż kilkadziesiąt sekund. Następnie, w zależności od tego, którą promocję wybieracie – lub nie – możecie od razu przejść do dalszych działań. Zapisy do Świątecznej Manufaktury są w pełni darmowe, a wy możecie do niej dołączyć w dowolnej chwili. Sama Manufaktura to zresztą nie tylko ciasteczka z prezentami, ale też dodatkowe wyścigi świąteczne. To właśnie tam, w zależności od waszego obrotu, otrzymacie jeszcze większe premie. Im wyższy obrót w grudniu zrealizujecie, tym ciekawsze dodatki trafią na wasze konta. Jest to wszak akcja skierowana wyłącznie do graczy High Roller, bowiem minimalny próg zaczyna się tu od 20 000 złotych, natomiast kończy na… 2 milionach. Jeśli zatem nie planujecie inwestować tak dużo, skorzystajcie z opcji ciasteczek, gdzie minimalne wymogi są znacznie niższe i zaczynają się najczęściej od kilkudziesięciu złotych.

Promocja trwa co dzień do 26-go grudnia i zawsze oferuje nam inne dodatki. Te aktywne są do 23:59, po czym są automatycznie systemowo zmieniane. Nie można do nich wracać, z tego też powodu bardzo ważny jest czas i to, by pamiętać, że premia naprawdę może nas ominąć.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj