Świętuj urodziny z bonusem do 700 zł w kasynie SpinsBro

Bonus na urodziny w SpinsBroW wielu kasynach dziś nagradzani są gracze w związku z tym, że mają akurat urodziny bądź rocznicę założenia swojego konta. Tak się akurat składa, że w kasynie SpinsBro każdy z zarejestrowanych graczy może raz w roku skorzystać ze swojego bonusu urodzinowego. Prezentowana przez nas promocja kasynowa jest dostępna tylko w urodziny dla użytkowników SpinsBro. Bonus jest przyznawany jedynie po okazaniu dokumentów potwierdzających fakt urodzin, czyli konieczna jest weryfikacja konta. Tego dnia klient może wpłacić na swoje konto depozyt i odebrać doładowanie w wysokości 100%. Maksymalnie tego dnia można odebrać do 150 EUR czy 700 PLN. Minimalna kwota wpłaty to 25 EUR lub 100 PLN.

Aby otrzymać ten bonus, należy skontaktować się z kasynem za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty e-mail pod adresem support@spinsbro.com. Z bonusem związane są oczywiście dodatkowe warunki. Konieczne jest bowiem obrócenie kwotą wpłaty i bonusem minimum 30 razy. Podczas obrotu maksymalnie na pojedynczy zakład można postawić do 5 EUR lub 20 PLN. Więcej informacji o tej promocji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej kasyna.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi promocjami, które dostępne są w tym kasynie. Można bowiem liczyć na cotygodniowy cashback do 15%, 50 lub 200 spinów w każdą środę, weekendowy bonus z pieniędzmi i darmowymi spinami, jak i 7% doładowania w Coinsach od każdego depozytu w niedzielę.

Odbierz urodzinowy bonus do 700zł

Aktualne Promocje SpinsBro


Skomentuj