Swintt promo z pulą €10 000 w VulkanVegas

October Cash Splash z szansą na 500€ w bonusie kasynowym w Vulkan VegasNowy tydzień to oczywiście nowa akcja w kasynie Vulkan Vegas. Mamy tym razem szansę wzięcia udziału w wydarzeniu October Cash Splash, gdzie na przełomie października i listopada toczy się turniej z pula nagród w wysokości 10 000 euro.

Nowa promocja w kasynie Vulkan Vegas wystartowała 27 października i trwać będzie do 7 listopada. Skorzystać z niego mogą oczywiście wszyscy klienci z aktywnym kontem. Naszym zadaniem jest postawienie zakładów od 0.40 euro na wybrane gry. Tym razem są nimi: Lone Rider XtraWays, Wild Pharaoh, Book Of The West oraz Zombies on Vacation. Reguły turnieju są niezwykle proste. Liczy się tu bowiem nasz najwyższy mnożnik za wygrane. Musimy zatem liczyć na to, że uda się nam wygrać jak najwięcej za jak najmniej. Jeśli postawimy 2 euro, a wygramy 100, to wtedy nasz mnożnik wyniesie 50 i dokładnie tyle punktów otrzymamy. Nasze punkty nie sumują się, więc trzeba mieć na uwadze, że liczy się nasz najlepszy spin.

Klienci mogą tu liczyć na nagrody z puli 10 000 euro, dzięki czemu można wygrać mniejsze lub większe sumy. Wszystkie nagrody z turnieju wylądują od razu na koncie graczy, więc nie trzeba ich potem dodatkowo obracać. Lista wygranych oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie kasyna.

Przypominamy również, że można skorzystać z innych ciekawych promocji. Do wyboru jest między innymi:

Spinomenal “Grand Holidays” Tournament z pulą nagród wynoszącą aż 300 000 euro.

Yggdrasil 'Fish Tank Tales' z pulą nagród wynoszącą 100 000 euro.

“Operation: Zombies” z pulą nagród wynoszącą 5000 euro.

Dołącz do zmagań o 500€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj