Targi niemieckie, turniej z bonusami w Slottica

1 400 euro  w puli Niemiecki JarmarkAż 1 400 euro znalazło się w puli zawodów Niemiecki Jarmark. Dokładnie tyle wywalczy stu uczestników, którzy zdecydują się dołączyć do tego pasjonującego wyzwania. Celem promocji w kasynie online będzie aktywna gra za prawdzie pieniądze. Całość potrwa dokładnie od 25 sierpnia i zakończy się 1 września.

W tym czasie możecie wybierać dowolne wideo sloty i kręcić w nich wg uznania. Liczy się całkowita kwota zakładu, zatem im więcej gracie i jesteście aktywniejsi, tym lepiej dla was samych. Minimalny zakład, który uprawnia was do zapisania się w przedsięwzięciu Slottici to zaledwie 0,01€! Bez trudu zatem dołączycie do zawodów nawet wówczas, gdy nie planujecie wydawać zbyt wiele.Za pierwsze miejsce w turnieju przysługuje aż 250€, aczkolwiek pełna tabela nagrodzonych graczy dostępna jest na stronie kasyna Slottica. Poza wygranymi pieniężnymi czekają na was premie punktowe. Najlepsi gracze otrzymają od 10 do 2 odpowiednio, z czego pozostali sięgną po jedno oczko. Dlaczego punkty te są tak szalenie ważne? Sprawa jest dość prosta. Wystarczy uzbierać maksymalną ilość punktów, by potem w finałowej loterii, która odbywa się średnio co 4 tygodnie, sięgnąć po kluczowe nagrody. Są to super gadżety technologiczne, bonusy pieniężne, ale też wycieczki zagraniczne, często w najbardziej urokliwe miejsca naszego globu. Jesteście nimi zainteresowani? Wygrane bonusowe należy obrócić 70-krotnie (70x) przed ich wypłatą.

Pełen regulamin znajdziecie na stronie Slottici, gdzie dostępne są także dodatkowe informacje o tym jak grać oraz na jakich zasadach. Wciąż macie czas by wygrać część z puli nagród i dobrać do tego punkty konkursowe. Im szybciej zaczniecie, tym lepiej dla was samych.

Wygraj atrakcyjne bonusy

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj