Bonus do 600 zł za kolejny depozyt w kasynie BetonRed

Bonus od trzeciego depozytu w kasynie wirtualnym BetonRedKasyno BetonRed przygotowało dla swoich klientów specjalny pakiet powitalny, który składa się 3 bonusów na start. Każdy z nich może przynieść maksymalnie po 600 PLN. Przyjrzyjmy się temu, jak to wygląda w praktyce. Nowi klienci w BetonRed mogą liczyć na start na specjalny pakiet na start, który zbudowany jest z trzech osobnych bonusów. Skorzystanie ze wszystkich 3 bonusów do szansa na zgarnięcie do 1800 PLN i 250 free spinów.

Zaraz po rejestracji niezbędna jest na konto pierwsza wpłata do kasyna. Gwarantuje ona graczowi bonus o wartości 100% do kwoty 600 PLN, a także 250 free spinów, które można wykorzystać w grze Aztec Magic. Minimalna wpłata do aktywacji bonusu wynosi 60 PLN. Druga wpłata z kolei zapewni graczowi bonus w wysokości 55%, gdzie również odebrać można do 600 PLN. Także i tutaj minimalna kwota wpłaty to 60 PLN.

Na koniec przyjdzie nam odebrać finalny, trzeci bonus od depozytu. Tutaj także konieczne jest wpłacenie co najmniej 60 PLN na konto. Bonus ten zapewnia graczom doładowanie w wysokości 100%, z maksymalną kwotą do 600 PLN. Bonus ten będzie ważny na naszym koncie przez 7 dni. Należy go w tym okresie obrócić w kasynie minimum 30 razy, gdzie maksymalna stawka na jeden zakład w ramach obrotu wynosi 25 PLN. Także i pozostałe 2 bonusy mają identyczne warunki obrotu, gdzie dodatkowo w przypadku odebranych darmowych spinów mamy do wykonania obrót w wysokości co najmniej 35. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową kasyna.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje BetOnRed


Skomentuj