Trzeci depozyt i bonus do 400zł i 35 free spinów w Slotty Vegas

Trzeci depozyt powiększony o 50% w Slotty VegasTrzeci depozyt może być jeszcze szczęśliwszy niż dwa pierwsze. Jak to możliwe? Ano, wszystko za sprawą wyjątkowego bonusu Slotty Vegas. To kasyno internetowe przygotowało aż cztery kolejne dodatki, z czego trzecie gwarantuje odpowiednie doładowania tak w formie gotówkowej jak i darmowych obrotów. Jak to wygląda dokładnie?

Jeśli zdecydujecie się zdeponować środki pieniężne poprzez dowolną formę płatniczą dostępną na stronie, i będzie to kwota nie mniejsza niż 20 złotych – otrzymacie jej powiększenie o 50%. Maksymalnie za sprawą promocji zapewnicie sobie 400 złotych w gotówce, a po środki nie trzeba się już dodatkowo zgłaszać do obsługi. Będą wasze zaraz po zaznaczeniu właściwej opcji.Poza gotówką otrzymacie tu automatycznie drugą premię, która współgra z zapewnionym systemem. Mamy tu na myśli 35 darmowych obrotów, które będzie można realizować w wideo slocie Book of Dead. Ten słynny klasyk to przyjazna pozycja, przy której wszelkie wygrane musicie następnie 40 krotnie obrócić, by środki takie można było wypłacić na swoje konto bankowe. To praktycznie jedyny warunek, którego należy się tu trzymać, aczkolwiek musicie wiedzieć jeszcze o dwóch rzeczach. Po pierwsze bonus aktywny jest tylko przez tydzień od momentu wpłaty, po drugie maksymalna stawka na pojedynczy obrót z pieniędzy bonusowych to 5€. Nie możecie tej wartości przekraczać w żadnym przypadku.

Wszelkie pozostałe warunki i zasady przypisane do trzeciej premii Slotty Vegas, znajdziecie na ich stronie. W tym samym miejscu dostępni będą konsultanci oraz cały dział pomocy klienta. Za jego sprawą (przez czat na żywo), szybko rozwiążecie każdy problem lub wątpliwość, jaka może się na tym etapie pojawić.

Odbierz bonus 50% do 400zł +free spiny

Aktualne Promocje Slotty Vegas


Skomentuj