Turniej Drops & Wins z pulą €500,000 w VulkanVegas

Codzienny zrzut nagród w VulkanVegas z PragmaticPlayVulkan Vegas przygotowało dla swoich klientów ogromną, chyba największą akcję w 2021 roku, kiedy to do jesieni rozdawane będą nagrody z puli aż 4 milionów euro. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się temu, jak można się ubiegać o nagrody.

Pragmatic Play przedstawia klientom Vulkan Vegas kampanię „Drops & Wins”. Czeka tu na zainteresowanych aż 500 000 euro nagród pieniężnych miesięcznie! Nagrody pieniężne rozdawane są tutaj przez cały dzień — wystarczy jeden nasz obrót, a już będziemy mieć szansę na wygraną.

Przez cały okres trwania promocji kasynowej nagrody pieniężne przygotowane zostały w łącznej wysokości 4 000 000 euro. Prezentują się one następująco:

  • 16 X cotygodniowych turniejów z pulą nagród 31 000 euro

  • 24 X cotygodniowych turniejów z pulą nagród 62 000 euro

  • 112 X codziennych losowań nagród z pulą nagród 4500 euro

  • 168 X codziennych losowań nagród z pulą nagród 9000 euro

Cała akcja promocyjna trwa od 3 czerwca 2021 do 17 listopada 2021

Turniej tygodniowy i codzienny zrzut nagród polegają na tym, że turniej trwa 7 dni, od czwartku do środy z codziennymi losowaniami nagród. W przypadku samego turnieju obowiązują punkty zdobyte za najwyższą wygraną w pojedynczym spinie, uwzględnieniem stawki za zakład. Minimalny wymóg zakładu wynosi 0.50 euro.

Szczegóły każdego z turniejów, zrzutów nagród można poznać po zalogowaniu się na swoje konto, gdzie na stronie kasyna Vulkan Vegas prezentowane będą codzienne i cotygodniowe akcje dla klientów. W każdym tygodniu mogą obowiązywać inne gry turniejowe, więc warto dokładnie sprawdzać szczegóły. Na wygrane czas mamy do listopada, więc możemy spróbować swojego szczęścia codziennie.

Zagraj by wygrać część z puli 4 000 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj