Turniej Evoplay z pulą 10 000€ do podziału w GGbet

Turniej Evoplay Spring Awakening w GG.BETNawet się nie obejrzymy, a za oknem już będziemy mieć typową wiosnę. Trochę o tym chce nam dziś przypomnieć kasyno GG.BET, które zorganizowało turniej o nazwie przebudzenie wiosny. Pozwala on na walkę o nagrody z puli wynoszącej aż 10 000 euro. Najnowszy bonus w tym cenionym i popularnym kasynie wystartował 1 marca i trwać będzie do 13 marca. Skorzystać z niego mogą wszyscy klienci, którzy muszą obowiązkowo zapisać się do akcji. Naszym głównym zadaniem jest tutaj obstawianie zakładów na wybranych automatach do gry, gdzie za każdym razem minimalna stawka za zakład wynieść musi co najmniej 0.20 euro. W czasie tego turnieju obowiązywać nas będzie kilka slotów, na których to można obstawiać zakłady: Cycle of Luck, Ellen's Fortune, Night Of The Living Tales, Candy Dreams, Valley Of Dreams, Sweet Sugar, Elven Princesses, Wild Overlords, Gold Of Sirens czy Anubis' Moon.

To właśnie zakłady i wygrane przyniosą nam punkty turniejowe. Mamy tu bowiem punkty za akumulację całkowitych wygranych. Gdy podczas gry postawimy 1 euro, a wygramy 12,80 euro, to dostaniemy dodatkowo 12,8 punktu. Gdy potem postawimy 1 euro w drugiej rundzie gry, a nasza wygrana wyniesie 7,50 euro, to dodatkowo dostaniemy 7,5 punktu. Łącznie zatem zyskamy na swoje konto 20,3 punkty. Im więcej zyskamy w czasie turnieju punktów na koncie, tym będziemy mieć większe szanse znalezienie się w top 100. To właśnie najlepsza setka graczy podzieli między sobą nagrody z puli 10 000 euro.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie akcji, jak i na stronie dostępne są także inne ciekawe promocje dla graczy.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje GGbet


Skomentuj