Turniej Kasyna na Żywo z pulą 400000zł w Betsson

Turniej kasyna na żywo z pulą 400 000 zł w kasynie BetssonCenicie sobie rywalizację z prawdziwym krupierem? W takim razie Betsson ma dla was unikatową promocję kasynową. Trwać będzie przez cały miesiąc (do 30.04). Za jej sprawą za grę przy wskazanych tytułach Evolution na żywo odbierać będziecie punkty. Im ich więcej – tym lepiej. Łączna pula nagród wynosi tu 100 000 złotych, dlatego w grę wchodzi naprawdę pokaźna gotówka. Za pierwsze miejsce można zgarnąć 20 000 złotych!

Jak tego jednak dokonać? Zasady są bardzo proste. Graj w wybrane gry Evolution, a za każde obrócone 43 złote otrzymasz 1 punkt. Siłą rzeczy ważna tu będzie wasza aktywność – im szybciej zaczniecie, tym lepszy wynik danego tygodnia.Konkurs resetowany jest co tydzień, a pula nagród ponownie dostarczy wam potężnych pieniędzy. Oto lista gier na dany tydzień:

  • Ranking – tydzień 1.: Dowolne show na żywo (Monopoly Live, Deal Or No Deal, Dream Catcher, Lightning Dice, Football Studio, Lightning Roulette, Side Bet City).
  • Ranking – tydzień 2.: Dowolna ruletka na żywo z minimalnym zakładem 1 PLN.
  • Ranking – tydzień 3.: Dowolny Blackjack na żywo z minimalnym zakładem 20 PLN.R
  • Ranking – tydzień 4.: Dowolna gra Kasyna na Żywo (obowiązują wszystkie gry) z minimalnym zakładem 4 PLN.

Punkty zdobywa się w różne sposoby w zależności od tego, jaki mamy obecnie tydzień. Dla przykładu na początku wszystko zależne jest od kwoty, którą obrócisz. W drugim tygodniu będzie to jednak każdy wygrany zakład straight up.

Pełna lista regulacji dostępna jest na stronie Betsson, gdzie znajdziecie warunki i zasady, za sprawą których łatwiej włączycie się do walki o cenne nagrody pieniężne i nie tylko.

Wygraj 20 000 złotych

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj