Turniej pokerowy Gracz Roku w MTT w Unibet

Gracz Roku MTT w UnibetUnibet szuka gracza roku w MTT. Możesz nim zostać również i Ty. Aby tego dokonać, w pierwszej kolejności musisz dołączyć do zmagań zaoferowanych na stronie. Turnieje dostępne są w dwóch kategoriach – stawek niskich i wysokich. Pierwsze z nich podzielone są na etapy 1, 2 i 5 euro, z kolei te wyższe na 10 i 25 euro.

O szanse ubiegać się można każdego dnia, a za sprawą zapewnionych rezultatów będziecie się zliczać do miesięcznych, kwartalnych i rocznych podsumowań. Im bardziej aktywni będziecie, tym lepiej dla was. Co jest głównym celem na początek? Ukończ grę wśród najlepszych 17% uczestników, aby otrzymać punkty turniejowe – zwycięzcy odblokują sobie dostęp do kolejnych, ekskluzywnych awatarów przypisanych do danego okresu.Naturalnie najlepsi gracze mogą tu liczyć na znacznie więcej. Do wywalczenia będą bowiem bilety MTT czy wejściówki typu Freeroll Showdown. Pula nagród jest na tyle zresztą obszerna, że Unibet przygotowało odpowiednie tabele. Znajdziecie w nich prezenty dopisane do akcji miesięcznych, kwartalnych i rocznych. Dostępna jest też formuła rankingu oraz rozkład. O bilety do MTT warto się ubiegać zawsze, szczególnie, że mogą one mieć wartość nawet do 200€. Taka gotówka zapewni wam możliwość rywalizacji z najlepszymi graczami z całego świata, co z kolei przełoży się tak na doświadczenie, jak i wielkie możliwości wygranych pieniężnych.

Pełen regulamin z jego warunkami i zasadami dostępny jest na stronie operatora. Jeśli tylko gracie w pokera i cenicie sobie pokerowe bonusy oraz możliwość udziału w wielopoziomowym turnieju, nie powinniście zwlekać. Satelity dodawane są co dzień, co oznacza, że nigdy nie braknie dla was pasjonującej rozgrywki.

Wygraj bilety MTT lub wejściówki typu Freeroll Showdown.

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj