Turniej UCOP z z pulą 20 000 € w Betsafe - Poker Bonus

Turniej pokerowy UCOP BetsafeTurniej UCOP organizowany jest przez Betsafe już od 2015 roku. Od tego czasu kasyno wybiera najlepszych pokerzystów, przyznając im nawet tytuł największego we wszechświecie. O ile oczywiście nomenklatura jest tu mocno przesadzona, tak bez wątpienia warto podjąć się tej serii zmagań. Wystarczy napomknąć, że czeka pula na poziomie 20 000€. Aby sięgnąć po poker bonus, należy brać udział w zawodach i aktywnie wygrywać.

Za każde zwycięstwo otrzymacie 1 oczko, a im mniej ich będzie pod koniec tych zmagań… tym lepiej dla was. W przypadku tego kasyna zdecydowano się nagradzać osoby, które wywalczą ich najniższą wartość. Zasady są proste: „Za wygranie turnieju UCOP dostaniesz 1 punkt. Jeśli ukończysz na drugim miejscu, dostaniesz 2 punkty; za trzecie miejsce 3, itd. Jeśli nie weźmiesz udziału w turnieju, otrzymasz liczbę punktów równą liczbie biorących w nim udział graczy, powiększoną o 1. Przykładowo, jeśli w turnieju, w którym nie wziąłeś udziału, zagrało 100 uczestników, otrzymasz za niego 101 punktów.”Zwycięzca turnieju i całego rankingu otrzyma przy tym możliwość wyboru jednej z trzech specjalnych premii. Są to pakiety biletów na turnieje online o wartości 1 550€, ale też pakiet 1 500€ na MPNPT Madryt czy też po prostu 1 000€ w gotówce. Wybór należy do was i nie ma tu złych opcji. W każdym przypadku mówimy o ciekawym uzupełnieniu.

Całe zawody to nie tylko turniej mistrzów, ale też główne zawody UCOP o których przeczytacie bardziej szczegółowo na stronie Betsafe. Jeśli gracie w pokera i liczycie na mocne tupnięcie, spróbujcie koniecznie od razu!

Zgarnij czꮜć z puli 20 000€

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj