Turniej w Kasynie na żywo – z pulą 500 000 PLN w Unibet

Dołącz do turniejeu LIVE z pulą na poziomie 500 000 zł w UnibetTurnieje LIVE z pulą na poziomie 500 000 złotych to nie lada gratka. Zgadza się z tym Unibet, które opracowało dla was serię czterech kolejnych zawodów. Potrwają od 6-go lipca do 2-go sierpnia. To w tym czasie wszyscy gracze tego kasyna zyskają możliwość do zmagań o wielką kasę a także do utarcia nosa krupierom. Jak włączyć się do gry? Po pierwsze zalogujcie się na swoim koncie (rejestracja to nie więcej niż 60 sekund). Do każdego pojedynczego turnieju trzeba się dodatkowo zapisywać poprzez kliknięcie zapisu z poziomu podstrony Unibet. Następnie grajcie i odbieracie bonusy w ruletkę, blackjacka i we wskazanych grach z oferty na żywo za prawdziwe pieniądze.

Minimalna runda musi być nie tańsza niż 0,50 zł. Liczy się najwyższy uzyskany łączny obrót w każdym z konkursów. Nagrodą główną w pojedynczym rozdaniu jest aż 25 000 złotych. Jak zaznacza Unibet, możecie próbować swoich sił w każdej edycji, bez większych ograniczeń. Jak prezentują się terminy zabawy? Są to 6-12, 13-19, 20-27 i 21 lipca – 2 sierpnia. Na stronie znajdziecie pełną listę nagród oraz obecnych liderów, dzięki czemu łatwiej ocenicie czy warto się włączyć do zmagań i czy macie jeszcze szanse na odniesienie sukcesu. To właśnie na stronie Unibet dodatkowo widoczny jest pełen regulamin. Określa on listę gier, terminy czy też wskazówki dotyczące samych zmagań z oferty kasyna.

Więcej informacji udzielić mogą jeszcze konsultanci. Dostępni są przez czat na żywo i co najważniejsze, dostępni są przez całą dobę. Jeśli z kolei chcecie poćwiczyć za darmo, do waszej dyspozycji oddano tysiące gier, które pomogą wdrożyć się w temat i lepiej przygotować do gry.

Sięgnij po 25 000 złotych

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj