Turniej wyprawa na Mars z pulą 3000€ w Slottyway

Dołącz do rywalizacji o 3 250 zł w promocji od SlottyWayTurnieje od SlottyWay to praktycznie codzienność. Zawsze zmienia się jednak pula nagród i stawiane przed nami wyzwanie. Tym razem czeka nas… Podróż na Marsa! Właśnie pod takim tytułem skrywają się zawody opracowane przez kasyno. Za ich sprawą wydane będą cenne nagrody, w tym aż 3 000€ w gotówce.

Jak sięgnąć po taki bonus gotówkowy i czego dokładnie się spodziewać? Po pierwsze całość potrwa od 13 do 19 września i właśnie w tym czasie możecie liczyć na sukces. Celem samego gracza będzie tu postawienie maksymalnej ilości zakładów w czasie trwania wydarzenia. Liczy się zatem sama aktywność i tylko i wyłącznie ona. Uczestnicy od 1 do 100 miejsca mogą liczyć na bonusy bez depozytu, ale jakby tego było mało, przyznawane są też punkty do Tabeli Liderów. Tabela ta to najważniejsze wydarzenie każdego miesiąca. SlottyWay stworzyło wyjątkową loterię, gdzie losowane są dodatkowe, szalone wręcz nagrody. Warto zatem próbować. Bądźcie aktywni, ale jednocześnie pamiętajcie, że punkty zbierane są tylko w konkretnych wideo slotach. Wśród nich znajdziecie Jumanji (Tak, na podstawie słynnego filmu!), Book of Dead, Fire Joker czy chociażby Starburst. Ta ostatnia gra od lat uważana jest za najważniejszy automat w historii kasyn internetowych. Warto go zatem poznać, a przy okazji zmierzyć się o cenne nagrody. Za pierwsze miejsce przysługuje aż 3 250 zł i 20 punktów!

Więcej informacji o Podróży na Marsa i całej tej misji, przeczytacie na stronie kasyna. To właśnie tam widnieje zresztą regulamin z jego warunkami i zasadami. Warto się z nim zapoznać, szczególnie, że nie zajmie wam to więcej niż minutę waszego czasu.

Dołącz do rywalizacji o 3 250 zł

Aktualne Promocje SlottyWay


Skomentuj