Turniej Yggdrasil z pulą 80 000 EUR w Vulkan Vegas

Dołącz do turnieju HEATING UP WINter z pulą 80 000€ w Vulkan VegasKasyno internetowe Vulkan Vegas przy współpracy z marką Yggdrasil przygotowało dla nas wyjątkową bonusową loterię. Za jej sprawą wydane zostaną ogromne pieniądze, a całość potrwa aż do walentynek, czyli do 14-go lutego. Jak sami opisują propozycję? „Owszem, zima bywa nudna, ponura i przenikliwie mroźna, ale może też być pełna magii i cudów.

Aby uczynić ten okres wyjątkowym i zapomnieć o przeszywającym zimowym chłodzie, zorganizowaliśmy fantastyczny turniej „HEATING UP WINter”, który oferuje wynoszącą 80 000 EUR pulę nagród!” – jak zatem widzicie, w grę wchodzą ogromne pieniądze i jeszcze większe emocje. Jeśli podgrzewać zimę, to właśnie w ten sposób. Powodzenia dla wszystkich śmiałków! Całość opiera się oczywiście na aktywnej grze za prawdziwe pieniądze. Będziecie zdobywać losy, jeśli podejmiecie się rywalizacji w takich hitach jak Frost Queen, Valley of the Gods, Valley of the Gods 2, Vikings Go Bezerk, Hades, Holmes, Multifly!, Syncronite, Pirates 2. Zanim zaczniecie grać, musicie pamiętać o tym, by zapisać się do gorącego wydarzenia. To tylko jedno kliknięcie z poziomu strony Vulkan Vegas. Każdy z was może zgarnąć jedną losową nagrodę, aczkolwiek marka nie informuje ile wynoszą poszczególne prezenty. Możemy jednak zakładać, że w grę wchodzą duże pieniądze i odpowiedni podział. Przy tym wszystkim nie możecie zapominać o obowiązującym tam regulaminie.

Nagrody wydawane są w ciągu 72 godzin od momentu zakończenia zabawy. Zostaniecie o potencjalnej wygranej poinformowani specjalnym komunikatem. Vulkan Vegas wypłaci środki możliwie najszybciej a wy będziecie się mogli cieszyć gotówką bonusową i przeznaczyć ją na dowolne gry dostępne w ofercie tegoż kasyna. Brzmi interesująco? Zatem do dzieła!

Zawalcz o część z 80 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj