Turniej z pulą 100 mBTC! w 1xbit

Dołącz do turniej z pulą 100 mBTC! w 1xbit1xBit zaczyna zyskiwać na prestiżu, a wszystko dzięki licznym turniejom, organizowanym na wszelkiej maści produkty, które udostępnione są na stronie. Mogą to być zmagania związane z blackjackami, inne z wideo slotami. Obecnie trwają wariackie zawody, które skierowane będą do wszystkich, którzy posiadają już konto i cenią sobie zmagania z innymi graczami, nie tylko z systemem dostępnym na samej stronie.

Celem jest tu po prostu gra, za co odbierane będą każdorazowo punkty. Im ich więcej zbierzecie, tym lepszy oczywiście wynik końcowy.Każda stawka ma przypisaną ilość punktów, które trafią do graczy. Za każde 0,22 mBTC sięgniecie po 1 punkt, z kolei za 2 mBTC będzie to już 7 punktów. Pełna rozpiska dostępna jest na stronie 1xBit, z czego dobrze jest wiedzieć, że przy ogromnej kwocie ponad 54 mBT zyskacie 450 oczek do rozdysponowania. Nagrodami są oczywiście konkretne kwoty w krypto. Każdego tygodnia, także i tym razem, nagrodzonych zostanie 12 pierwszych osób, którym uda się zebrać możliwie największą ilość punktów, które wymienicie na bonus lojalnościowy.

Pełen regulamin, jak również dodatkowe zapiski o nagrodach i podziale punktów, dostępny jest na stronie 1xBit, gdzie wyczytacie o podstawowych zasadach gry.

Wygraj część z puli 100 mBTC

Aktualne Promocje 1XBit


Skomentuj