Turniej z pulą 3 000€ z dodatkową loterią o 5 000€ w Nomini

November Games turniej z loterią z pulą 8 000€ w NominiNie da się ukryć, że bardzo lubimy wszelkiego rodzaju loterie i turnieje. To przecież dla klientów kasyn dodatkowa szansa na zgarnięcie mniejszych czy większych kwot. Tym razem znaleźliśmy bardzo ciekawy bonus w kasynie Nomini. Otóż w ramach turnieju i loterii w jednym na graczy czeka tu 8000 euro do rozdania. Jak zatem można zdobyć nagrody? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Między 20 a 29 listopadem gracze mogą walczyć między sobą w wyścigu o nagrody z puli 3000 euro. Rozgrywka związana jest tutaj z 5 automatami do gry od firmy Playtech: Gems Splash: Marylin Monroe, Book of Kings, Buffalo Blitz, Age of the Gods Norse: Ways of Thunder, Age of the Gods: Furious Four. Naszym zadaniem jako klientów tego kasyna jest obstawianie na tych automatach zakładów za minimum 1 euro. Tyle, ile wydamy na nich, tyle dokładnie dostaniemy punktów: przelicznik 1 euro = 1 punkt. Na koniec turnieju nagrody dostanie 50 graczy z najwyższym wynikiem. Z 3000 euro najlepszy gracz dostanie 600 euro, zaś osoby z miejsc 41-50 dostaną po 10 euro.

Dla klientów przygotowane zostało jednak również oddzielne losowanie nagród, które nastąpi 30 listopada. Tutaj do losowania przystąpi top 200 graczy z tabeli turniejowej, a każdy z nich dostanie tyle losów, ile zdobył punktów. Do rozdania w tym przypadku jest 5000 euro, a nagrody gotówkowe otrzyma 70 osób. Najwyższe to 3 nagrody po 500 euro, które uzupełniane są przez 8 nagród po 200, 24 po 50 oraz 35 nagród po 20 euro. W obu przypadkach, czyli turnieju i loterii nagrody są gotówkowe, przez co nie trzeba spełniać dodatkowych warunków obrotu.

Odbierz nagrody

Aktualne Promocje Nomini


Skomentuj