Turniej z pulą 500 free spinów do rozdania w Dozenspins

Wygraj 200 free spinów do wykorzystania w ulubionych slotach w DozenspinsDozenspins to z pewnością jedno z tych kasyn, które jest chętnie wybierane przez klientów ze względu na ciekawe promocje i turnieje. W każdym bowiem tygodniu gracze mogą korzystać z kilku akcji, dzięki którym można zdobyć darmowe spiny. Jedną z najbardziej ciekawych i cenionych jest Weekly 500 free spins. Jak można z niej skorzystać i co jest do wygrania?

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że w każdym tygodniu w tym popularnym kasynie internetowym obowiązuje turniej Weekly 500 free spins. Co 7 dni w zasadzie zmieniają się tylko automaty do gry biorące udział w promocji jak i niektóre zasady. Obecny turniej trwa od poniedziałku 9 listopada do niedzieli 15 listopada. Zainteresowane nim osoby muszą na stronie turniejowej kliknąć w przycisk Dołącz do turnieju. Jak wygląda sama walka o nagrody? Otóż w tym tygodniu do akcji kwalifikują się zakłady stawiane w grach: Wild West, Sakura, Electric Sam oraz Vikings Go Berzerk. Do tabeli turniejowej dodawane są punkty z każdej wygranej na tych slotach. Są one obliczane na podstawie wygranej dzielonej przez stawkę, po czym wynik ten mnożony jest przez 10. Jeśli zatem postawiliśmy 10 euro, a wygraliśmy 150 euro, to wtedy 150/10 x 10, daje nam wynik 150 i tyle właśnie punktów zostanie dodane do naszej puli. Na sam koniec nagrodzonych zostanie 15 najlepszych graczy, którzy podzielą między siebie pulę 500 FS. Wygląda to następująco:

1. 200 FS

2. 100 FS

3. 50 FS

4. 30 FS

5. 20 FS

6-15. 10 FS

Po otrzymaniu free spinów należy je w wyznaczonym czasie wykorzystać w kasynie, zaś wygrane z nich lądują na koncie bonusowym. Muszą następnie zostać obrócone 35 razy.

Wygraj 200 free spinów

Aktualne Promocje Dozens Spins


Skomentuj