Turniej z szansą na wygranie 15 000zł w bonusie od Unibet

15 000 zł czeka na zwycięzce turnieju Serpent Shrine w unibetSerpent Shrine to najnowsza produkcja, która trafiła do kasyna Unibet. Jeśli zatem polujecie na świeże wideo sloty i szukacie ciekawych emocji, zdecydowanie polecamy wam spróbować właśnie tutaj. Co na was czeka? Po pierwsze wielki turniej, za sprawą którego wygrać można nawet 15 000 złotych! Taka kasa będzie dostępna już teraz, a wszystko za sprawą właśnie Serpent Shrine. Gra oferuje bardzo unikatową siatkę z bębnami 7 do 5, co zapewni nawet do 10 000 razy większą wygraną od waszego początkowego zakładu.

Całe wydarzenie trwać będzie od 17 do 22 lipca i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o poprawę swojego miejsca w rankingu.Jak ubiegać się w ogóle o dostęp do rankingu? To nic trudnego! Jedyne co musicie tutaj zrobić, to zapisać się do turnieju, a potem zagrać we wspomniany wideo slot. Zalogujcie się zatem na swoje konto Unibet i ruszajcie po przygody. Wygrają te osoby, które uzyskają największy możliwy przelicznik podczas jednego tylko obrotu.  Łączna pula nagród szacowana jest tutaj na 50 000 złotych, a wy musicie grać za spiny nie niższe niż 1 zł. Wystarczy jedna runda, która jest tu zresztą wartością minimalną. Kto wie, może się okazać tak, że wpadniecie na kilka sekund, zakręcicie i już to zapewni wam podium?

Poznajcie pełną rozpiskę nagród oraz możliwości kasyna Unibet. Regulamin promocji w kasynie dostępny jest na witrynie Unibet. Znajdziecie tam wszelkie wytyczne oraz warunki i zasady, których należy przestrzegać. 100 nagród czeka na najlepszych śmiałków, dlatego też nie zwlekajcie i próbujcie już teraz. Czat na żywo działa tam całą dobę.

Wygraj 15 000 złotych

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj