Turniej zielona ruletka z pulą 80 000zł w Betsson

Wygraj 10 000 PLN w gotówce w BetssonieBetsson doskonale pamięta, że czeka nas dzień Św. Patryka. Z tej okazji przygotowano wyjątkowy wyścig. Dostępny jest dla wszystkich aktywnych graczy tego kasyna. Jeśli zatem macie tam konto, zalogujcie się od razu. Jeśli z kolei jest to dla was marka obca – przejdźcie przez formularz. Nie zajmie to dłużej niż minutę, po czym będziecie mogli od razu dołączyć do zabawy. Konieczne są bowiem zapisy, a to przecież tylko jedno kliknięcie.

Po tym wszystkim czeka przygoda związana z kasynem na żywo. Cała otoczka nakierowana jest bowiem na bonus na ruletkę od Evolution Gaming. Wybierzcie dowolny taki stół i zapolujcie na wskazane liczby. Jeśli je traficie, możecie wygrać nawet 10 000 złotych! Jak to możliwe? To nic trudnego. W zależności od granych przez was stawek (min. 20 złotych od gry), zdobywać będziecie punkty. Jak pisze operator: „4, 7, 17 lub 23. A jeśli wypadnie 0, podwoimy Twoje punkty! Zapisz się teraz i rozkręć na dobre.” – widzicie zatem, że przy odrobinie szczęścia, może się udać. Na wasze konta w zależności od tabeli stawek trafiać będzie 1, 5, 10 lub 20 punktów.  Liczba zero gwarantuje ich podwojenie. Warto się starać, bowiem nagrody są tu szalenie wysokie, do tego trafią do aż 100 graczy z rankingu widocznego na stronie.

Za pierwsze miejsce czeka 10 000 złotych, za drugie i trzecie jest to odpowiednio 6 000 i 4 000 złotych. Całkiem sporo, prawda? W takim razie nie wahajcie się i poznajcie się z regulaminem już w tej chwili. Jest on dostępny na stronie organizatora. Powodzenia, niech wygrają najlepsi!

Zgarnij bonus w Betsson

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj