Turnieje z pulą 500 000 PLN w Unibet

Turniej kasynowy Wielka czwórka w kasynie UnibetNowy bonus Unibet - tzw. Wielka czwórka. Jest to zestaw turniejów, który łączny wyda wam cztery równe nagrody po 125 tysięcy złotych. Mówimy zatem o potężnej kasie, która nakierowana będzie na wyjątkowe wideo sloty. Są to Treasure Heroes, Hit it Hard, Rise of Maya oraz Leprechaun goes Wild. W każdym przypadku macie podobne szanse i nic nie stoi na przeszkodzie, by próbować swoich sił w każdym z tych przedsięwzięć.

Jak to wszystko wygląda w praktyce? Cóż, zacznijmy od tego, że otrzymacie cztery różne terminy udziału. Wszystko zaczęło się 10-go lutego, aczkolwiek ostateczny finał czeka nas dokładnie 8-go marca. Wtedy też zakończony zostanie drugi wymieniony przez nas turniej. Jak wygrać pieniądze? Po pierwsze zapisujcie się do turniejów. Potrzebne będzie do tego zalogowanie się na swoje konto gracza od Unibet. Następnie w wyznaczonym terminie konieczne jest rozegranie rund płatnych we wskazanych automatach. Przykładowo przy Treasure Heroes liczy się najwyższy możliwy obrót uzyskany w danym czasie. Sytuacja jest dokładnie taka sama przy kolejnych propozycjach tego kasyna. Czekają ogromne pieniądze bowiem za pierwsze miejsce przysługuje tu aż 25 tysięcy złotych. Naturalnie możecie się ubiegać o taką kwotę chociażby w tej chwili. Pamiętajcie jednak, że zawody kończyć się będą odpowiednio: 01.03, 08.03, 16.02 oraz 23.02.

500 000 złotych do podziału to wielkie pieniądze. Jednocześnie warto poznać gry, które będą tu dostępne. To nowinki technologiczne, w których pomocne będzie wykorzystanie trybu demo. Im więcej się nauczycie przed startem zabawy o kasę, tym więcej zyskacie. Na co zatem czekać? Zacznijcie od regulaminu. Warunki i zasady są bowiem obligatoryjne.

Wygraj 25 tys zł w gotówce

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj