Turnieju o Najwyższy Obrót z pulą 50 000 PLN w Unibet

Dołącz do turnieju Unibet i zostań piratemNa naszej stronie często informujemy o różnych turniejach dla graczy. Jest to bowiem świetna okazja do tego, aby rywalizować z innymi klientami kasyna, poczuć dreszczyk emocji, jak i walczyć o mniejsze lub większe emocje. Sporo turniejów mieliśmy, mamy i zapewne będziemy mieć w kasynie Unibet. Regularnie bowiem organizuje ono różnego rodzaju akcje z ciekawymi nagrodami. Tym razem w ramach Turnieju o Najwyższy Obrót do rozdania jest 50 000 PLN.

Najnowszy Turniej o Najwyższy Obrót toczy się do 4 lutego, a jego hasłem przewodnim są pirackie łupy. Jednym z bohaterów bowiem akcji jest automat do gry Bonus Island, gdzie zetkniemy się z pirackimi skarbami. Zadaniem każdego zalogowanego klienta jest tutaj zapisanie się do bonusu Unibet, a następnie obstawianie zakładów na wybranych slotach w kwocie minimum 1 PLN. Unibet specjalnie wybrał dla nas 13 automatów do gry, na których to liczyć się będą najwyższe obroty za zakłady. Mowa tu o takich grach jak: Bonus Island, Super Hot Fruits, Rainbow Cash Pot, Stacked Fire 7's, Something Fruity, Centurion Megaways, Reel King Megaways, Halloween Cash Pots, Centurion Maximus Winnus, Gold Cash Free Spins, Neon Pyramid, Viking Pays, Big Bonus. Wybór mamy zatem całkiem spory, więc każdy powinien znaleźć dla siebie najbardziej dogodny automat do gry.

W ramach całej akcji do rozdania jest 50 000 PLN. Trafią one w ręce tych osób, które uzyskają najwyższy obrót w czasie trwania turnieju. Łącznie nagrodzonych zostanie 250 najlepszych graczy:

1. 12 500 PLN

2. 6250 PLN

3. 3500 PLN

Wszystkie nagrody są gotówkowe, więc od razu Unibet przekaże je na konta swoich klientów bez dodatkowych warunków bonusowych.

Wygraj 12 500 PLN w gotówce

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj