Unibet Online Series - pokerowy bonus kasynowy

Turniej pokerowy Unibet OpenSeria Unibet Online połączyła się z doskonale znanym Unibet Open, by stworzyć w zaistniałej sytuacji wyjątkowe wydarzenia turniejowe. W ich puli znalazł się milion euro, a całość rozegrana będzie przy 132 różnych turniejach. Jeśli zatem szukałeś dla siebie aktywnego miejsca z bonusem pokerowym, to będzie idealne pod każdym możliwym kątem. Wybierz buy-in na swoim poziomie (Nano, Low, High) i dołącz od razu do zmagań.

Czeka m.in. turniej główny, gdzie pula nagród wynosi aż 200 000€. Jak pisze organizator: „Wygraj dowolny turniej UOS, a zdobędziesz miejsce w ekskluzywnej rozgrywce Champions Showdown, by rywalizować w bitwie o część z 5000 euro z innymi pokerowymi bohaterami.”Satelity samych turniejów rozpoczęły się już 20 kwietnia, natomiast samo Unibet Online Series trwa od 1 do 24 maja. Wielki finał zrealizowany zostanie 27 maja o godzinie 19:00, czego potwierdzenie znajdziecie w rozpisce kasyna. Jak musicie przy tym grać? To nic trudnego. Przejdźcie do pokera i otwórzcie go w przeglądarce lub przez aplikację. W lobby znajdziecie zakładkę turniejową. W oknie wyszukiwania wpisując UOS znajdziecie listę wszystkich propozycji na dany okres należących do całego zestawienia. Pokonaj konkurencję i zbieraj punkty do rankingu ogólnego. Taki będzie twój cel finałowy, bowiem w ten sposób dotrzecie do pierwszego miejsca, gdzie już teraz czeka 250 000 punktów bonusowych.

O tym jak wygląda ranking oraz jak prezentują się zestawienia nano, low oraz high przeczytacie na stronie Unibet. To właśnie tam widnieje również regulamin z jego warunkami i zasadami. Zapraszamy do lektury, a następnie do aktywnej gry pokerowej. Czeka mnóstwo pozytywnych niespodzianek. Nie omińcie ich!

Wygraj część z puli 1 000 000 euro

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj