Unibet Online Series XIII z pulą 650 000€ w bonusie

Wygraj do 21 000 tys euro w bonusie od Unibet!Unibet Open Online to wyjątkowy bonus pokerowy. W puli nagród znalazło się aż 650 000 euro, więc bez względu na to, jakie stawki grałeś, kwota zrobi na tobie wrażenie. Przy tym wszystkim program jazdy jest tu ciekawy i rozbity na 105 różnych wydarzeń. Cała ta różnorodność dodatkowo pozytywnie będzie wpływać na to, co na was czeka. Unibet jest zresztą znane ze swojego podejścia do pokera, dlatego zrealizujcie od razu wpisowe i dołączcie do UOS XIII. Ta edycja będzie wyjątkowa, ale tylko od was samych zależeć będzie, czy zgarniecie tu coś dodatkowych pieniędzy, czy jednak obejdziecie się smakiem na korzyść innych?

Jak pisze nam Unibet, będzie grubo: „Gwarantujemy pulę 650 000 euro w nagrodach pieniężnych, do wygrania w 105 wydarzeniach. Przy wpisowym od 0.25 euro do 1100 euro, każdy gracz znajdzie coś dla siebie.  Ta wygrana może pomóc Ci wkupić się za darmo do największych wydarzeń – w tym w Unibet Open Online z gwarantowaną pulą 200 000 euro.” – warto tu śledzić swój progres i pozycję w rankingach. Maksymalnie jednorazowo wygracie nawet 21 000 euro. Co więcej, kasyno i bukmacher informuje jeszcze, że zagrać można z ich ambasadorem. Będzie to elitarny gracz ze świata, a taki heads-up to nie lada gratka i ogromna nauczka na przyszłość.

Pamiętajcie, że by wziąć udział w zawodach, musicie ściągnąć aplikację do pokera od Unibet lub grać bezpośrednio ze swojej przeglądarki w ich pokera. Rozkład turniejów od razu pokaże wam, gdzie jest UOS. O regulaminie i warunkach czy zasadach przeczytacie na stronie. Powodzenia, dajcie czadu!

Wygraj do 21 000 tys euro !

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj