Uwolinj 25 darmowych spinów Temple Tumble w Unibet

Czwartki z Temple Tumble w UnibetCzwartki z Temple Tumble Megaways to kolejny dowód na to, że kasyno Unibet dba o swoich klientów, którzy cenią sobie sekcję Bingo. Od lat dodawane są tam nowe gry, jak i również tworzone są nowe promocje dla graczy. Tym razem w każdy czwartek można grać o darmowe spiny.

W każdy czwartek w tym cenionym i chętnie wybieranym kasynie obowiązuje promocja związana z Temple Tumble Megaways. Jest to akcja, gdzie za postawione zakłady można zdobywać free spiny, a z każdym kolejnym progiem nagrody są coraz większe. Nasze zadanie jest tutaj bardzo proste do wykonania. W każdy bowiem czwartek:

Postaw co najmniej 125 złotych, a w nagrodę dostaniesz 5 darmowych spinów.

Postaw co najmniej 250 złotych, a w nagrodę dostaniesz 7 darmowych spinów.

Postaw co najmniej 750 złotych, a w nagrodę dostaniesz 13 darmowych spinów.

W czwartek można zatem liczyć na maksymalnie 25 darmowych spinów. Wiele osób z pewnością ucieszy ten fakt, iż są to spiny gotówkowe. Oznacza to bowiem, że ewentualne wygrane z takich spinów od razu znajdą się na głównym koncie gracza i nie trzeba ich dodatkowo obracać w kasynie.

W przypadku promocji, to trwa ona od 06.01.2022 do 24.11.2022, więc mamy łącznie kilkadziesiąt czwartków, w których to będziemy mogli zdobywać te darmowe spiny.

Zainteresowane osoby mogą również skorzystać z innych ciekawych promocji w sekcji Unibet Bingo:

Graj o 8 000 złotych z Mighty Minigames

Nowa gra - Fruit Nudge

Piątkowych 25 spinów na Forgotten Family

Co wtorek 15 złotych w doładowaniu Bingo

Odbierz 25 free spins

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj