Wakacyjne rozdanie 50 tysięcy zł w promocji od Neon 54

Summer Fiesta w bonusie kasyna Neon54Kasyno online Neon54 postanowiło wprowadzić wakacyjny kalendarz o nazwie Summer Fiesta, dzięki któremu także dostaniemy ofertę dnia. Nowa promocja w kasynie obowiązuje przez lipiec dla wszystkich klientów Neon54. Kalendarz wakacyjny o nazwie Summer Fiesta ma formę specjalnych znaczków pocztowych, pod którymi znajdują się oferty na konkretny dzień. Znaczki dzięki ładnym grafikom prezentują nam tez popularne wakacyjne kierunki: Ibizę, Wenecję, Meksyk czy też Malediwy. Akcja polega na tym, że danego dnia klikamy w znaczek, a pod nim znajdujemy ofertę, z której możemy skorzystać. Każda z takich ofert ważna jest przez 24 godziny do 23:59 danego dnia. Trzeba zatem się speszyć z jej użyciem, gdyż potem zostanie zastąpiona przez inną.

W zależności od dnia promocja może być związana z depozytem lub sumą zakładów, a przy tym także z bonusem pieniężnym lub/i darmowymi spinami, a także z cashbackiem. W każdej chwili możemy podejrzeć również promocje, które nam już umknęły.

1 lipca dostępny był bonus 60% do 810 PLN

3 lipca dostępny był cashback w wysokości 15% do 675 PLN

6 lipca dostępny był bonus w wysokości 45 PLN w Monopoly lub Crazy Time

8 lipca dostępne było 40 lub 100 darmowych spinów w zależności od obrotu

Oczywiście każda oferta ma kwoty minimalne i maksymalne, dodatkowe warunki obrotu, jakie należy potem spełnić w kasynie. Więcej informacji bezpośrednio na stronie kasyna Neon54.

Sięgnij po część z puli 50 tys zł

Aktualne Promocje Neon54


Skomentuj