Warunki przyznawania bonusów w kasynie Astralbet

Nie ma co ukrywać, to bonusy obok oferty gier są najważniejszym czynnikiem w zakresie przekonywania graczy do zakładania nowego konta. To również one sprawiają, że zaangażowanie zainteresowanych jest największe i stale decydują się oni na rozwój swojego konta. Nic zatem dziwnego, że Astralbet przykłada do tego zagadnienia niezwykle dużo uwagi, czego efektem jest oferta trzech konkretnych długoterminowych przedsięwzięć: promocji powitalnej, akcji poniedziałkowej i piątkowej. Nie musicie się jednak martwić, ciągle szykowane jest znacznie więcej atrakcji, w tym bonusy personalne o których w kilku słowach napiszemy dalej. W tym dziale chcemy wam zaprezentować ogólny zarys przedsięwzięć, ale także opisać regulamin, który obowiązuje wszystkich użytkowników.

Poznaj ofertę bonusową oferowaną przez Astralbet

Poznaj ofertę bonusową oferowaną przez AstralbetDla wielu graczy najważniejsze działanie z całej oferty. Nic zatem dziwnego, że AstralBet podeszło do tematu poważnie i przygotowało pełną emocji ofertę, na podstawie której bardzo znacząco uzupełnicie swoje finanse. Dzięki temu łatwiej będzie wdrożyć się w życie kasynowe i przy okazji wygrać prawdziwe pieniądze. Przypominamy przy tym, że grać można nawet w kasynie za darmo, za co odpowiada wirtualna waluta, wbudowana w system kasyna. Nie wymaga rejestracji i wpłat, a pozwala dokładnie poznać wszelkie produkty, które następnie mogą być waszymi ulubionymi lub, gdybyście chcieli ich jednak unikać. Chcemy tu dodatkowo zaznaczyć, że w opisywanym kasynie akcja rozdzielona jest niejako aż na trzy konkretne wpłaty, dzięki czemu użytkownicy nie muszą się martwić o to, by za jednym tylko zamachem wpłacić maksymalną ilość pieniędzy, co może być problematyczne. Trzeba przecież mieć na uwadze, że nie zawsze od razu dysponuje się stawką wymaganą w kasynie, a jednocześnie każdy z nas chciałby uzyskać maksymalną wartość.

W tym kasynie znajdziecie dwie dodatkowe promocje w kasynie długoterminowe. Jest to zestaw free spinów, doładowania gotówkowe. Wszystkie akcje od tego operatora to odpowiednio. Akcje bardzo ciekawe i wciągające, świetnie porozciągane na całe tygodnie. W obu przypadkach nastawiono się na konkretne działania i wsparcie wskazanych dni, dzięki czemu gracz może się czuć zaangażowany dosłownie zawsze, bez wyjątków, zwłaszcza, że przedsięwzięcia są odnawialne, co stanowi bardzo ciekawe urozmaicenie. Oczywiście AstralBet nie byłoby sobą, gdyby oferowało jedynie akcje długoterminowe, które sprawdzić może każdy. Poza takimi akcjami znajdziecie również bonusy dedykowane, na urodziny czy poprzez newsletter, który możecie otrzymywać. Na podstawie tego zyskacie dodatkowe środki premiowe, które wykorzystanie głównie na dowolnych wideo slotach i grach stołowych od tego właśnie operatora. O takich zagadnieniach bardzo rzadko dowiecie się ze strony internetowej tego kasyna, częściej widnieje bezpośrednio na skrzynce mailowej lub przykładowo otrzymacie je sms-em.

Informacje zawarte w regulaminie

W tym kasynie, podobnie jak i w innych, znajdziecie spolszczony regulamin. Na jego podstawie dowiecie się gdzie znajdziecie konkretne promocje, jakie są warunki obrotu, ile macie na to czasu, a także których gier dotyczy akcja. To kluczowe dane i bardzo serdecznie doradzamy zapoznać się z nimi, gdyż pozwoli to uniknąć niechcianych problemów np. związanych z utratą bonusu. Należy tu pamiętać o kilku istotnych punktach, a przede wszystkim o obrocie. To właśnie ten czynnik jest najważniejszy dla gracza, bowiem definiuje jak wiele pracy należy włożyć w proces obrotu środkami. Taki zapis znajdziecie na stronie AstalBet w tej materii: „Bonus i kwalifikujący się depozyt muszą zostać postawione 35 razy (trzydzieści pięć razy) przed dodaniem do salda pieniężnego. Na przykład: (depozytu 20 € / $ + bonusu otrzymanego 20€ / $) x 35 =1400 € / $ będą wymaganiami dotyczącymi gry (wymagania dotyczące zakładów).” Kilka dodatkowych zagadnień może się znaleźć w poszczególnych regulaminach, dlatego również musicie mieć świadomość, że te mogą się od siebie różnić, na szczęście są jednak bardzo przejrzyste. Nie można się zatem kierować długością tekstu, ani pozorami z zakresu obrotu, terminów i wysokości stawek, są to normalne zagadnienia, które mają paradoksalnie pomóc, a nie przeszkadzać i odstraszać graczy. Gotowi na przygodę?


Skomentuj