Warunki przyznawania bonusów w kasynie Casinia

Promocje i bonusy zawsze były i będą jednym z głównych czynników wyboru danego kasyna. Dlatego też Casinia przykłada do tego konkretnego aspektu działalności swojej firmy ogromną wagę. Na stronie znajdziecie nie tylko ciekawe długoterminowe przedsięwzięcia, ale też te krótkie, oferowane wyłącznie na wskazany okres, np. z okazji Halloween czy innych świąt i wydarzeń. Mało kto jednak w pierwszej kolejności zwraca uwagi na zapiski regulaminowe, tymczasem to one będą określać plany działania poszczególnych graczy, którzy zdecydują się na zyskanie dodatkowych profitów. Poniżej specjalnie dla was rozpisujemy wszystkie te działania oraz wytyczne do zrealizowania. Pamiętajcie, że to kasyno online jest niezwykle przyjazne dla gracza, jednakże najpierw trzeba się w nim zapisać. Proces rejestracji dostępny jest dla każdej pełnoletniej osoby. Wystarczy wypełnić jeden formularz, który znajdziecie na witrynie po kliknięciu przycisku Rejestracja. Taki proces to zwykle minuta, po czym od razu można się logować i czerpać przyjemność z samej zabawy. Casinia dba o każdy aspekt swojej rozrywki, jednakże w tym artykule skupimy się tylko na jednym z nich, właśnie na promocjach.

Szeroki wachlarz promocji

Szeroki wachlarz promocjiBonusy w kasynie Casinia to jeden z najszerszych wachlarzy promocyjnych na świecie. Wpływa to na wiele czynników, w dużej mierze na sam komfort rywalizacji wśród graczy. Już po rejestracji możecie bowiem otrzymać bonus za rejestrację, który wynosi 100% do kwoty 2 000 złotych. W praktyce oznacza to, że przy takiej właśnie wpłacie łącznie na rozrywkę posiadać będziecie 4 000 złotych. To ogromne pieniądze, które pozwolą wam poznać nie tylko najpopularniejsze gry, ale zyskacie realną szansę na wyższe jackpoty. Nawet w weekendy liczyć tu można na specjalne premie za sprawą których zyskacie do 500€ w gotówce oraz jeszcze 50 darmowych spinów do wykręcenia. Zestawy free spinów są cenione, ponieważ pozwalają grać za darmo, jednakże o prawdziwe pieniądze, często bardzo duże. Dodatkowo dochodzi do tego cotygodniowy reload bonus, zapewniający tu do 200€ każdorazowo. Odnawialność tych przedsięwzięć także jest korzystna, bowiem gracz ma pełną świadomość, że nawet jeśli raz mu się nie udało wpłacić w wyznaczonym czasie, zyska do tego sposobność jeszcze wielokrotnie. Nie jest to jednak koniec promocji, które już na was czekają. Po pierwsze firma oferuje bardzo ciekawy program lojalnościowy. Na jego podstawie każda gra za prawdziwe pieniądze sprawia, że zbieracie punkty do zestawienia ogólnego, które następnie można wymieniać na realną gotówkę. Jakby tego było mało Casinia zaoferuje wam 15% cashback do realizacji każdego tygodnia oraz 10% zwrotu w kasynie na żywo, jeśli taki produkt jest właśnie waszym ulubionym. Poniżej opisujemy bardzo ważne i kluczowe z punktu widzenia czynniki dla samego gracza.

Konieczność spełnienia warunków regulaminu

Regulamin, bo o niego nam chodzi, jest bardzo cenny i zapoznanie się z nim będzie dla was obligatoryjne. Każda odrębna promocja rządzi się swoimi własnymi prawami, dlatego sugerujemy przeczytać odpowiednie zapiski bez względu na to, którą akcję wybierzecie. Mogą się one lekko od siebie różnić, a poniżej opiszemy dodatkowo w jakich dokładnie aspektach. Już przykładowo przy bonusie powitalnym znajdziecie zapisek o tym, jak rozdysponowane będą darmowe spiny, przypisane do konta z tytułu wpłaty. Kluczowe będzie tu jednak to, ze bonusy należy obracać, w przypadku Casinia jest to 30-razy (30x), co oznacza w praktyce, że jeśli wpłacicie 1 000 złotych, konieczny jest tu obrót na poziomie 30 000 zł. Dopiero wówczas gotówkę można wypłacić na swoje konto bankowe czy poprzez inną formę. Kolejne ważne zapiski to rzecz jasna maksymalna i minimalna wpłata, która uczestniczy w promocji. Do tego dochodzi termin, jaki macie na realizację założeń oraz ogólne wytyczne w zakresie dat, kiedy takie działania są aktywne. Dopiero spełnienie każdego z tych warunków zapewnia sukces, należy jednak pamiętać, że podstawowe cele są tu bardzo proste i gracz nie powinien się martwić ich spełnieniem. Dlatego też życzymy powodzenia i wysokich wygranych.


Skomentuj