Warunki przyznawania bonusów w kasynie Jackpot City

Promocje w kasynie internetowym JackpotCity są niezwykle ciekawe dla graczy. To jeden z tych operatorów, który dba o to, by na każdym etapie rozrywki zarejestrowani użytkownicy mieli co robić i o co walczyć. Właśnie dlatego opracowano zestaw promocji stałych a także krótkoterminowych. Jakby tego było mało, wdrożono specjalne systemy lojalnościowe oraz program VIP, na podstawie którego zyskacie szczególne premie. Właśnie dlatego przytoczymy wam główne założenia strony i zaprezentujemy podstawowe pojęcia tej tematyki. Dodamy także krótkie zapisy regulaminu, bowiem to one definiują to, jak otrzymać dane wsparcie i co za jego sprawą tak naprawdę możecie osiągnąć. Do tej pory regulamin często był ignorowany, tymczasem gracz zaangażowany zawsze powinien wiedzieć co na niego czeka.

Akcje bonusowe oferowane w Jackpot City

Akcje bonusowe oferowane w kasynie Jackpot CityNie ma co ukrywać, że większość kasyn internetowych oferuje oczywiście premię początkową. Nie inaczej będzie na tej stronie. Jeśli wciąż nie macie konta u któregoś z operatorów lub zwyczajnie szukacie nowych wyzwań, dobrze jest spojrzeć w tę stronę. Wszystko za sprawą odpowiednio wysokiego procentu wpłaty, który wpłynie na wasze konto dodatkowo. Akcja skierowana jest tylko do tych, którzy jeszcze nie rejestrowali wcześniej swojej nazwy użytkownika. Oczywiście JackpotCity to nie tylko pierwszy depozyt. To również długoterminowa gra i rozrywka w czasie, kiedy tylko zabawa jest możliwa. Właśnie dlatego przygotowano zestaw promocji krótkoterminowych. W ich skład wchodzą doładowania gotówkowe (tzw. reload bonus), ale też zestawy darmowych spinów, bonusy, gadżety czy też premie na podstawie których otrzymacie wyjazdy do pięciogwiazdkowych hoteli. To kasyno internetowe słynie zresztą dodatkowo z rozwiązań, które aktywizują graczy przez cały rok. Odpowiada za to program lojalnościowy, na podstawie którego przyznawane będą wam punkty za każde, nawet pojedyncze zakręcenia w wideo slotach. Dodatkowo są też nagrody VIP, które otrzymywać będą osoby szczególnie aktywne, które zasłużą sobie na taki właśnie status. Mogą to być ekskluzywne wyjazdy czy też bardzo cenne przedmioty jak konsole czy zegarki.

Warunki bonusowe które należy spełnić

W JackpotCity znajdziecie bardzo jasne i klarowne zasady poszczególnych promocji. Są one podobne dla wszystkich akcji, dlatego warto je przeczytać i poznać główne współczynniki, bowiem te mogą się nieznacznie od siebie różnić. Marka co prawda stara się o tym bardzo jasno informować już na pierwszym slajdzie promocyjnym, jednakże taka konkretna lektura nigdy nie zajmie wam więcej niż 2 czy 3 minuty. Stąd też nie ma problemu, szybko załatwicie sprawę i będziecie gotowi do gry. Sam zestaw promocyjny zawsze przypisane ma kilka kluczowych zasad. Ich realizacja jest tu najważniejsza i pozwoli się wam cieszyć każdym aspektem wspólnej gry z Jackpot City. Po pierwsze należy pamiętać, że konieczne jest spełnienie warunku obrotu. To za jego sprawą dowiecie się, ile razy obrócić trzeba otrzymaną kwotą premiową, zanim będzie można ją wypłacić. Do tego dochodzi czas, jaki na to otrzymacie, zwykle od 7 do 30 dni. Ostatnim najważniejszym aspektem będzie maksymalna i minimalna stawka, jaka przysługuje graczowi oraz jaką można zrealizować za pomocą jednego obrotu czy przy jednej grze w tytule stołowym. Pozostałe warunki nakierowane będą już głównie na techniczne założenia, jak chociażby te związane z adresem IP i osobami z rodziny, które mogą zrealizować bonus. Znajomość faktów pozwoli wam w pełni cieszyć się grą.


Skomentuj