Warunki przyznawania bonusów w kasynie LSbet

Kasyno internetowe LSBet to marka, która z hukiem weszła także na rynek polski. Znajdziecie tam kilka ciekawych promocji, głównie długoterminowych o których warto wiedzieć. Wśród nich znajdzie się akcja powitalna od pierwszego depozytu, magiczne poniedziałki z cashbackiem, program lojalnościowy, a do tego weekendowe hojne free spiny i reload bonus. Jak prezentują się te akcje konkretnie? Specjalnie dla was opisujemy główne punkty, które sprawią, że zastanowicie się nad założeniem konta. Do tego należy wspomnieć o kluczowym zagadnieniu, które często jest niestety pomijane, co prowadzić może także do sytuacji w której tracicie całe dodatkowe środki. Mamy tu na myśli regulamin, w którym zawsze widoczne są wszystkie kluczowe zagadnienia wiążące gracza z kasynem online.

Bonusy przy których nie przejdziesz obojętnie w kasynie LSbet

Bonusy przy których nie przejdziesz obojętnie w kasynie LSbetWszyscy zainteresowani gracze dokonujące swojej pierwszej wpłaty na konto LSbet otrzymają obecnie 100% bonus aż do kwoty 200€. Podwojony zostanie twój pierwszy depozyt, dzięki czemu zyskasz znacznie większy potencjał do wygranej. Oferta obejmuje wszystkich graczy (z istniejącymi oraz świeżo utworzonymi kontami) podczas dokonywania pierwszej wpłaty. Na drugim miejscu postawić należy na zwrot gotówkowy. CashBack Bonus wynosi 10% od łącznej kwoty strat netto w kasynie w okresie kwalifikacyjnym. Jest on zdefiniowany jako czas od 00:00 poniedziałku do 23:59 niedzieli każdego tygodnia. Maksymalna kwota bonusu CashBack wynosi 1 000 Euro. Minimalna z kolei wartość to ledwie 10 euro. Przed zleceniem wypłaty gracz musi obrócić CashBack bonus co najmniej 10 razy w dowolnej grze. Jako trzeci wymieniany przez nas aspekt, wspomnimy o systemie zbierania punktów.

W bonusach LSbet oferuje ekskluzywne Punkty Lojalnościowe dla wszystkich swoich graczy. Bonus Meter będzie twoim przewodnikiem w podróży po Kasynie LSbet. Każdy spin, który zrobisz, zabierze cię o krok bliżej do 50! Za każdym razem gdy grasz w jakąkolwiek grę w zamian otrzymujesz Punkty Lojalnościowe. Im więcej grasz, tym więcej zbierasz Punktów Lojalnościowych aż do momentu, gdy uzbierasz ich wystarczająco aby zamienić na free spins oraz główną nagrodę – 50 euro! Jakby tego wciąż było mało, liczyć można też na free spiny. W weekendy graj na slotach i grach kasyna na LSbet i otrzymaj zestawy spinów! Za każde zagrane €2 USD otrzymasz 1 Free Spin. Zagraj za 200 Eur i otrzymaj 100 weekendowych Free Spinów. Darmowe spiny będą dostępne na koncie gracza tylko 7 dni na wszystkie dostępne sloty i gry. Aby kwalifikować się do tej promocji, gracz musi dokonać depozytu o minimalnej wartości €10 (lub równowartość w innej walucie), przenieść go do Kasyna i zagrać w dowolny slot wideo. Na koniec, w ramach uzupełnienia: Wszyscy gracze, którzy dokonali pierwszej wpłaty za tydzień do LSbet automatycznie otrzymują hojny bonus do masywnych €360. Oferta jest ważna dla wszystkich graczy (w tym istniejących lub nowo utworzonych kont), dokonujących pierwszy depozyt w tygodniu do Kasyna.

Regulamin i jego główne warunki

Każda z wymienionych promocji ma swój wewnętrzny regulamin. Do tego dochodzą stale to nowe promocje krótkoterminowe, turnieje. Warto czytać opisy, bowiem właśnie tam dotrzecie do danych o wymaganym obrocie, czasie jaki na to macie, a także maksymalnych i minimalnych kwotach, które niejako uczestniczą w tym procesie. Nie omijajcie tych punktów, bowiem pomogą wam dobrze się bawić podczas trwania licznych akcji bonusowych kasyna LSbet.


Skomentuj