Warunki przyznawania bonusów w kasynie Playamo

Przed wami oferta  promocji od kasyna Playamo. Specjalnie dla was opisujemy wszelkie promocje, które tam znajdziecie. Na co możecie liczyć? Promocje od depozytu w pierwszym i drugim przypadku. Do tego poniedziałkowe darmowe zakręcenia i piątkowe doładowanie, a także High Roller Bonus. Innymi słowy, dla każdego coś miłego. Nie można w całym tym procesie jednak zapomnieć, że dodatki oferowane przez kasyna powiązane są także z zapiskami regulaminowymi. To ich należy przestrzegać w pierwszej kolejności i to one pokazują na jakiej podstawie przyznawane są pierwsze i pozostałe premie.

Bonusy przyznawane w kasynie Playamo

Bonusy przyznawane w kasynie PlayamoNa dzień dobry czeka niezwykle prosty ruch. Dodajcie środki do swojego konta a Playamo podwoi Twój depozyt. Maksymalna kwota depozytu to 100 euro. Wpłacając 100 euro zainteresowani otrzymają 200 euro do wykorzystania. Istotne jest, by pamiętać o wymaganym obrocie – kwota maksymalnego zakładu to 5 euro. Aby aktywować swój bonus kliknijcie przycisk “Mam kod bonusowy” podczas dokonywania wpłaty. Następnie w otwartym polu należy wpisać: "FIRSTDEP". Oprócz tego w ciągu 24 godzin od dokonania wpłaty, otrzymacie 20 darmowych zakręceń na slot Lucky Lady's Clover a po następnych 24 godzinach – 20 dodatkowych darmowych zakręceń i tak przez następne 5 dni! Dla drugiego depozytu otrzymacie bonus w wysokości 50% wpłaconej kwoty. Maksymalna kwota bonusu to aż 200 euro. Jeśli wpłacicie 400 euro otrzymacie 600 euro do wykorzystania. Pamiętajcie o maksymalnej kwocie zakładu, która wynosi tu 5 euro. Aby aktywować swój bonus kliknijcie przycisk “Mam kod bonusowy” podczas dokonywania wpłaty. Następnie w otwartym polu wpiszcie: "SECONDDEP" Upewnijcie się czy nie zapomnieliście aktywować 50 darmowych zakręceń na slot Lucky Blue w panelu gracza. Wszystko uzupełnia tu jeszcze akcja odnawialna i czasowa, trwająca od 00:00 do 23:59 tego właśnie dnia. W każdy piątek macie szansę otrzymać bonus 50% do kwoty 100 euro (lub odpowiednika w innej walucie). Dodatkowo czeka 100 darmowych zakręceń na slot Brave Viking! Pierwsze 50 zostanie dodane do waszego konta w ciągu 24 godzin od wpłaty a po kolejnych 24 godzinach dodatkowe 50 darmowych zakręceń. Podczas obrotu bonusem kwota maksymalnego zakładu wynosi 5 euro.

W Playamo możecie otrzymać do tego 100 darmowych zakręceń na początku każdego tygodnia na sloty Jack and Beanstalk lub Evolution. Darmowe zakręcenia zostaną przyznane po dokonaniu wpłaty w poniedziałek. Tylko depozyty z tego terminu brane są pod uwagę. W przypadku tego bonusu w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze. Otrzymajcie High Roller bonus w wysokości 50% do kwoty 2000 euro od minimalnej wpłaty 1000 euro. Kasyno Playamo zapewnia wszystkim ich graczom pełne wsparcie i maksymalny komfort. Aby aktywować swój bonus kliknijcie przycisk ze strony “Mam kod bonusowy” podczas dokonywania wpłaty. Następnie w otwartym polu wpiszcie: "HIGHROLLER". Bonus trafi na konto automatycznie!

Zapoznaj się z regulaminem przypisanym do bonusa

Jak zatem widzicie powyżej, czeka kilka akcji. Każda z nich ma przypisany swój odrębny regulamin za sprawą którego dowiecie się podstawowych informacji o których nie przeczytaliście do tej pory. Mamy na myśli kolejno: warunki obrotu, czyli to, ile razy musicie obrócić otrzymaną kwotą, by ta stała się realną gotówką. Do tego jeszcze nadmienić należy o czasie jaki macie na realizację, kwotach maksymalnych i minimalnych. Poznanie pełnego materiału to tylko kilka chwil, dlatego warto tego dopilnować.


Skomentuj