Weekendowy reload bonus do 2500 zł z 50 free spins w 7Signs

Weekendowy Reload Bonus od 7Signs do 2500zł z free spinamiWeekendowy Reload Bonus to bardzo ciekawa akcja kasyna 7Signs. Za jej sprawą czeka na was powiększenie waszej wpłaty o 50% do kwoty 2 500 złotych, jak również premia w postaci 50 free spinów. Jak informuje marka, zakręcenia będzie można spożytkować w dowolnie wybranym wideo slocie, a tych na stronie znajdziecie przeszło tysiąc. Będzie to zatem ciekawa alternatywa do oglądania filmów czy też innych aktywności, jakie mieliście zaplanowane na weekend. Co jeszcze ważniejsze, promocja jest całkowicie odnawialna, co oznacza, że możecie z niej korzystać zawsze co tydzień i bez wyjątków. To znacznie więcej przyjemności i kolejne profity, których możemy oczekiwać od operatora.

Minimalna wartość pieniężna, jaką macie wpłacić by otrzymać gotówkę to zaledwie 40 złotych, ale jeśli chcecie dodać do tego free spiny, musicie się pokusić o 200 złotych przelewu na konto 7Signs. Dzięki temu między piątkiem a niedzielą aktywujecie promocję. Trzeba się jednak po te środki jeszcze zwrócić bezpośrednio do obsługi. W tym celu wystarczy napisać mail na wskazany adres lub odezwać się na czacie na żywo. Jest on zaimplementowany na stronie operatora i działa przez całą dobę. Średni czas oczekiwania na reakcję konsultanta nie przekracza kilku minut, dzięki czemu szybko otrzymacie odpowiedź i decyzję w sprawie upragnionych środków.

2 500 złotych i 50 darmowych obrotów to bardzo dużo. Jeśli weźmiemy pod uwagę odnawialność promocji, czeka nas naprawdę dużo pozytywnych emocji. Więcej informacji w tej sprawie znaleźć można w regulaminie kasyna 7Signs. To właśnie tam opisano warunki i zasady, które dotyczą tego bonusu, jak również wszelkich dodatkowych widocznych na www.

Odbierz reload bonus

Aktualne Promocje 7Signs


Skomentuj