Wielkanocne nagrody gotówkowe do 50 000 zł w Unibet

Wielkanocne Zdrapki w bonusie bingo w UnibetUnibet sukcesywnie rozbudowuje swoją sekcję bingo, dzięki czemu możemy liczyć na coraz więcej gier w katalogu. Jednak obok tego pojawia się także coraz więcej ciekawych promocji na grę w bingo. W kwietniu klienci mogą wykonywać misje dzienne i zdobywać zdrapki w specjalnej ofercie. W kasynie Unibet dostępna jest dla graczy specjalna oferta, dzięki której można zdobywać zdrapki z ewentualnymi nagrodami. Akcja ta rozpoczęła się 01.04.2022, godz. 00:01 CEST i trwać będzie do 30.04.2022, godz. 23:59 CEST. Dzięki niej można zdobywać nagrody gotówkowe w wysokości od 2 500 złotych aż do 50 000 złotych.

Naszym zadaniem jest wykonywanie codziennych misji, które pozwolą nam zdobywać zdrapki o określonej wartości nagród.

Jeśli gracze postawią co najmniej 75 złotych lub więcej w dowolnym pokoju Bingo, to zakwalifikują się do brązowych zdrapek.

Jeśli gracze postawią co najmniej 175 złotych lub więcej w dowolnym pokoju Bingo, to zakwalifikują się do srebrnych zdrapek.

Jeśli gracze postawią co najmniej 375 złotych lub więcej w dowolnym pokoju Bingo, to zakwalifikują się do złotych zdrapek.

Wykonanie misji dziennej także daje nam szansę na zdrapkę, dzięki czemu możemy liczyć na łącznie 6 zdrapek dziennie. Każda z takich zdrapek będzie ważna przez 7 dni. Trzeba jednak pamiętać, że zdrapka nie daje gwarancji wygrania nagrody. Jeśli jednak uda się nam coś wylosować, to oprócz nagród gotówkowych możemy liczyć na darmowe spiny, jak i również vouchery bingo. Te pierwsze dają nam wygrane bez obrotu, zaś vouchery umożliwiają kupno biletów bingo z czterokrotnym obrotem za ewentualne nagrody. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej kasyna.

50 000zł w zdrapkach Bingo

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj