Wielkanocny turniej Bingo z pulą 125 000 PLN w Unibet

Przypływ 125 000 PLN gotówki w BingoKasyno Unibet zdążyło nas już przyzwyczaić do tego, że organizuje ciekawe promocje i turnieje, często związane z ważnymi świętami i wydarzeniami. Właśnie teraz będziemy mieć do czynienia ze sporą pulą nagród do wygrania dla miłośników wielkanocnego bingo! W Wielkanoc można poczuć nagły przypływ gotówki i to wraz z przypływem wiosennego powietrza. Każdy klient kasyna Unibet może zagrać codziennie w bonusie Bingo o część z ponad 8 500 PLN. Odbywa się to przez dwa tygodnie w specjalnym pokoju wielkanocnym. Łącznie oznacza to potencjalną wygraną rzędu 125 000 PLN.

Wielkanocna promocja z przypływem gotówki rozpoczyna się 29 marca i trwać będzie do 11 kwietnia. Same przypływy gotówki odbywać się będą codziennie pomiędzy godz. 08:00 UTC a godz. 22:59 UTC w określonym pokoju Bingo. Bardzo ważne jest to, że gracze będą musieli zakupić co najmniej jeden kupon do Bingo, aby zakwalifikować się do otrzymania przypływu gotówki. Można tutaj zdobywać wielokrotne wygrane. Nagrody pieniężne będą natychmiast dodawane do salda gotówkowego graczy.

Jak zatem widać, miłośnicy bingo będą mogli każdego dnia i to aż do 11 kwietnia walczyć o ciekawe nagrody. Można jednego dnia wygrać główną nagrodę, by drugiego również pokusić się o kolejne duże środki z bingo. Zapraszamy oczywiście do sprawdzenia szczegółowych informacji po zalogowaniu na stronie kasyna Unibet, jak i również do zapoznania się z innymi ciekawymi promocjami. Można liczyć między innymi na: 50 000 PLN w Hot to Burn Hold and Spin, 25 PLN na ratunek w Lightning Roulette, Deszcz Nagród z wielkimi mnożnikami, Zwrot pieniędzy w grach z jackpotami, 25 PLN w poniedziałkowym bonusie, Grę o 8000 PLN z Mighty Minigames.

Zawalcz o część gotówki z 125 000zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj