Wielkanocny Wyścig z pulą 6 000€ w Cadoola

Dołącz do Wielkanocnych zmagań o 600 € w CadoolaWielkanoc to w wielu krajach, polskich domach okazja do świętowania, rodzinnych spotkań. Młodszym osobom święta te kojarzą się z zajączkiem i lanym poniedziałkiem. Od pewnego czasu graczom hazardowym z kolei kojarzą się one z ciekawymi promocjami w kasynach online. Chcielibyśmy zaprezentować wielkanocną akcję, która ma miejsce w kasynie Cadoola.

Najnowsza akcja w kasynie Cadoola o nazwie Wielkanocy Wyścig trwa od 25 marca do 5 kwietnia. Może w niej wziąć udział każdy klient tego kasyna z aktywnym kontem. To turniej, który został połączony z loterią z ciekawymi nagrodami. Łącznie do rozdania jest tutaj aż 6000 euro. Zadaniem każdego z uczestników turnieju jest obstawianie zakładów na wybranych automatach do gry: The Wild Hatter, Bonus bunnies, Alice in Wonderland, Sweet Bonanza oraz 15 Dragon Pearls. Minimalna kwota za zakłady wynosi 0.30 euro, choć trzeba pamiętać o zasadach samego turnieju, gdzie za każde postawione 1 euro dostajemy 1 punkt do tabeli turniejowej. Na koniec na nagrody może liczyć 40 najlepszych graczy.

1. miejsce 600 euro

2. miejsce 400 euro

3. miejsce 300 euro

Dodatkowo na sam koniec 100 najlepszych graczy z tabeli dostanie po 1 losie na loterię. Odbędzie się bowiem losowanie nagród z puli 3000 euro, gdzie do zdobycia będzie 500, 300, 100, 50 lub 20 euro. Wszystkie nagrody z akcji Wielkanocny Wyścig są gotówkowe i nie podlegają obrotowi czy dodatkowym warunkom bonusowym.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Cadoola


Skomentuj