Wpłać 25 euro i odbierz 20 free spinów w promocji Slottica

Odbierz 20 free spins w 3 coins w SlotticaLubicie darmowe spiny? Bo my bardzo, a jeszcze chętniej o nich informujemy. Dlatego też często na naszej stronie pojawiają się ciekawe oferty z kasyn z free spinami. Jednym z miejsc, gdzie często dostępne są do zgarnięcia takie żetony, jest Slottica. Tym razem można dostać na konto 20 takich żetonów.

Opisywane przez nas kasyno internetowe znane jest nie tylko z ciekawych akcji, lecz prostych zasad promocji. Tym razem bowiem każda z chętnych osób powinna na początku dokonać aktywacji bonusu w sekcji z promocjami. Po tym konieczne jest wpłacenie na konto co najmniej 100 złotych. Dzięki temu Slottica przyzna nam 20 darmowych spinów na grę 3 Coins. Jest to ciekawy automat do gry, który swoim wyglądem czy funkcjami nawiązuje do klasycznych maszyn hazardowych typu jednoręki bandyta. Ma on bowiem 3 bębny z 3 rzędami symboli, które uzupełniane są przez 5 linii wypłat. Na bębnach znajdziemy symbole 777, dzwonki, BAR, wild czy kryształy. Ponadto w grze obecne są symbole i gra bonusowa.

Należy pamiętać o konkretnych warunkach promocji. Wszystkie wygrane z naszych 20 darmowych obrotów wylądują na koncie bonusowym. Następnie konieczne jest rozegranie wielu rund w kasynie, aby łączy obrót wyniósł co najmniej x45. Przy tym maksymalna kwota za pojedynczy obrót bębnami to 9 złotych. Maksymalnie z kolei można wygrać do 3500 złotych. Cała akcja promocyjna trwa między 19 a 28 styczniem, więc warto się pospieszyć.

Przypominamy o tym, że 20 free spins w 3 Coins to nie jedyna akcja promocyjna z darmowymi żetonami. Można również wpłacić na konto 350 złotych, dzięki czemu przez 5 dni z rzędu dostawać będziemy po 25 free spinów. Łącznie zatem dostaniemy ich aż 125. Warto także zapoznać się z innymi promocjami dostępnymi w kasynie Slottica.

Odbierz 20 darmowych spinów

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj