Wtorkowe doładowanie Bingo 15 zł w Unibet

Co wtorek 15 złotych w doładowaniu BingoKasyno internetowe Unibet znane jest z wielu automatów do gier czy pokera. Jednak jest nawet spora grupa polskich i zagranicznych graczy, która stawia na bingo. Ta kategoria gier hazardowych jest mocno rozbudowana i promowana w tym kasynie, dlatego stale zyskuje nowych zwolenników. Teraz można przy okazji gry w bingo zdobyć dla siebie także voucher o wartości 15 złotych. Jak tego dokonać?

Z początkiem maja wystartowała w kasynie Unibet nowa oferta promocyjna dla graczy, dzięki której można liczyć na zdobycie voucherów na bongo. Jest to akcja długoterminowa, która potrwa do końca grudnia 2021 roku. Oznacza to, że w każdym miesiącu będziemy mogli z niej skorzystać minimum 4 razy. Na czym ona jednak polega? Otóż we wtorek możemy zagrać na wszystkich grach z działu bingo. Jeżeli przez cały dzień postawimy zakłady za minimum 150 złotych, to na nasze konto wpadnie nagroda od kasyna Unibet. Będzie nią bonus na grę bingo o wartości 15 złotych. W takim wypadku przy wielu wygranych będzie to dodatek, zaś przy przegranych nagroda pocieszenia.

Voucher o wartości 15 złotych będziemy mogli wykorzystać na wszystkie gry z sekcji bingo. Będzie on ważny między 7 a 30 dniami. Wszystkie wygrane z vouchera lądują na naszym koncie bonusowym. Następnie muszą zostać obrócone minimum 4 razy. Dopiero po tym można je wypłacić z konta.

Przypominamy również o tym, że w tym samym czasie możemy skorzystać również z innych ciekawych promocji. Możemy między innymi zagrać o 8000 złotych z Mighty Minigames, zdobyć do 25 free spinów w Money Mansion czy też 50 free spinów do gry Wild Wonder.

Odbierz doładowanie 15 zł w Bingo

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj