Wygraj 1 000zł w turnieju Las Vegas Spirit w Slottica

Graj na żywo i zdobywaj nagrody w turnieju Las Vegas w SlotticaSlottica to z pewnością jedno z ciekawszych i bardziej popularnych kasyn internetowych na rynku. Znane jest nie tylko z tego, że ma stronę internetową i obsługę płatności w złotówkach, lecz także z szeregu ciekawych kasynowych promocji. Właśnie teraz każdy klient ma szansę skorzystać z Las Vegas Spirit, gdzie do zdobycia jest nawet 1000 złotych.

Nowy turniej w kasynie Slottica o nazwie Las Vegas spirit odbywa się od 10 do 17 stycznia. Jest on przeznaczony dla wszystkich osób, które mają bądź założą sobie konto na tej stronie. Do turnieju wyznaczone zostały gry z kasyna na żywo oraz gry typu arcade, scratch. Możemy zatem zagrać w Joker Poker, Extra Bingo, Super Wheel, Roulette Advanced, Speed Baccarat, Blackjack VIP, Sic Bo, Zoom Roulette, Andar Bahar, Baccarat Squeeze, Joker Poker MH, Blitz Blackjack Low, American Roulette, Magic Poker oraz w wiele innych ciekawych gier z wysokimi nagrodami.W samym zaś turnieju konieczne jest stawianie zakładów w kwocie co najmniej 0.10 złotych lub minimalnej wyznaczonej na grze. Nasze wygrane zamieniane są w punkty i następnie lądują w tabeli turniejowej. Do rozdania jest tutaj 7500 złotych, a uczestnicy turnieju mogą zgarnąć dla siebie:

1. 1000 złotych

2. 600 złotych

3. 470 złotych

4. 350 złotych

5. 240 złotych

6. 240 złotych

7-8. 200 złotych

9-10. 120 złotych

Nagrody dostarczane są w formie bonusu x70, a ponadto każdy z nagrodzonych dostanie także co najmniej 1 punkt do Tabeli Liderów, gdzie także walczy się o ciekawe nagrody pieniężne lub rzeczowe. Więcej można przeczytać w regulaminie akcji promocyjnej.

Wygraj nagrody

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj