Wygraj 1 500 zł z mini grami Bingo w bonusie Unibet

Dołącz do rywalizacji w mini grach w Unibet i wygraj 1 500złKasyno Unibet nie zapomina o tych swoich klientach, którzy zainteresowani są grami i promocjami związanymi z bonusem bingo. Dlatego też można liczyć w tym miejscu na ciekawe akcje z atrakcyjnymi nagrodami. Właśnie teraz można zdecydować się na turniej minigier. Już teraz w kasynie Unibet dostępne są turnieje o najwyższą wyrównaną wygraną, zarówno codzienne, jak i tygodniowe. Cała ta promocja trwa od 07 marca, godz. 00:01 CET do 13 marca, godz. 23:59 CET.

Zainteresowani gracze muszą zapisać się do tej promocji. Aby zakwalifikować się do codziennego turnieju, należy koniecznie rozegrać co najmniej 20 rund za 1 PLN lub więcej. Aby zakwalifikować się do tygodniowego turnieju, koniecznie musimy rozegrać minimum 180 rund za 1 PLN lub więcej. Kręcimy zatem spiny w Mega Goddess, Forgotten Family, Epic Joker, jak i wielu innych grach, by zgarnąć do kieszeni dobrą gotówkę! Codziennie do wygrania jest 250 PLN, a w tygodniowych rozgrywkach czeka na nas pula 1500 PLN.

Gracze z najwyższym mnożnikiem (wygrana/zakład) w 20 rundach wygrywają codzienne nagrody.

Gracze z najwyższym mnożnikiem (wygrana/zakład) w 180 rundach wygrywają tygodniowe nagrody.

Jak to zwykle bywa z kasynem Unibet, wszystkie nagrody w takim wydarzeniu mają charakter gotówkowy, co oznacza, że od razu trafią na konta graczy, bez konieczności ich dodatkowego obrotu w kasynie.

Miłośnicy Bingo w kasynie Unibet mogą również liczyć na inne promocje:

Graj o 8 000 PLN z Mighty Minigames

25 spinów na Forgotten Family

Zagraj w Bingo i wygraj freespiny

Co wtorek 15 PLN w doładowaniu Bingo

Czwartki z Temple Tumble

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj