Wygraj 132 000 zł w gotówce w nowej promocji Betssona

Dołacz do wielkiego rozdania gotówki w Betsson i wygraj 132 tys złBetsson zorganizował kolejne wielkie wydarzenie kasynowe. Każdego dnia wydaje nagrody warte 132 tysiące złotych, a cała pula sięgnęła aż 4 milionów złotych. Jest zatem o co walczyć, szczególnie, że całe zagadnienie jest bardzo proste i można je opisać w ledwie trzech krokach. Po pierwsze musicie się zapisać. Możliwe jest to poprzez kliknięcie pomarańczowego przycisku Zapisz się i graj. Następnie musicie wybrać wskazaną na liście grę i zagrać w niej za nie mniej niż 1,60 zł od obrotu. Za każde obrócone w ten sposób 40 złotych zagwarantujecie sobie jeden los do codziennej loterii. Można ich wywalczyć nawet sto każdego dnia. To górna granica.

Lista gier dostępna jest na stronie, a obecna selekcja całkowicie zależy od tego, jaki mamy dzień tygodnia. Przykładowo w poniedziałek, środę, piątek są to dowolne gry slotowe. We wtorki są to gry z kasyna na żywo, w czwartek dowolna ruletka, natomiast w sobotę… wszystko, co widzicie na stronie Betsson. Nagrodą główną w ciągu dnia jest 12 500 złotych. Codziennie wyłonią się 4500 zwycięzców, a dokładna łączna pula nagród rozdawanych w każdym codziennym losowaniu wynosi 133 280 PLN. Więcej informacji o tym, kto wygrywa oraz w jakim czasie wydawane są nagrody znajdziecie na stronie Betsson, do czego zresztą zachęcamy już teraz.

Ich kompletny regulamin jest bardzo prosty i wyjaśnia wszelkie szczegóły powiązane z bonusem w wirtualnym kasynie. Jednocześnie po jej zakończeniu możecie się cieszyć także z innych dodatków, których akurat nigdy nie będzie tu brakować. Poznajcie się zatem bliżej z loterią i starajcie się wygrywać każdego dnia – bo przecież można i tak!

Wygraj 132 000 zł w gotówce

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj