Wygraj 1500 free spins z bonusem do 2000€ w VulkanVegas

Nowa loteria w Vulkan Vegas z szansą na część z puli 2000 złKasyno Vulkan Vegas zdążyło nas przyzwyczaić już do tego, że w każdym tygodniu ma dla nas zupełnie nową ofertę. Trafić dzięki temu możemy na turniej, promocje od depozytu czy też loterie. Tym razem mamy do czynienia z akcją The Lions Are On Fire w Vulkan Vegas. Jest to specjalna loteria online, dzięki której można walczyć o dodatkowe środki na konto bądź też darmowe spiny. The Lions Are On Fire to nowe wydarzenie w kasynie Vulkan Vegas, w którym to mamy do czynienia z grami hazardowymi firmy Gamomat, czyli jednego z bardziej znanych producentów automatów do gry. Specjalna loteria dla graczy wystartowała 13 sierpnia i trwać będzie do 22 sierpnia. Jest to akcja, z której może skorzystać każdy z klientów tego kasyna.

Naszym zadaniem jest tutaj obstawianie zakładów na 2 slotach: Lava Lions oraz Savanna Moon. Jeśli uda się nam uzyskać na tych slotach wygraną w wysokości co najmniej x20 stawki, to wtedy dostajemy 1 los na loterię. Takich losów dostać możemy sporo, gdyż każda wygrana x20 da nam 1 szansę w losowaniu. Na koniec wydarzenia spośród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną nagrody z puli 2 000 euro oraz 15 000 free spins. Można zatem liczyć na całkiem ciekawe zdobycze. Szczegóły całej akcji znajdują się na stronie Vulkan Vegas w regulaminie loterii.

Oczywiście klienci kasyna w najbliższym czasie mogą skorzystać także z innych ofert. Zaliczyć do nich możemy: Rapid Spins z pulą 10 000 euro, miesięczną akcję Drops & Wins z pulą 500 000 euro, Fruits Collection z pulą w wysokości 20 000 euro.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj