Wygraj 20 000 zł lub podróż Vip w kasynie online Betsson

Betsson organizuje serię konkursów i turniejówpromocji Betsson organizuje serię konkursów i turniejów, za sprawą których możecie zapewnić sobie VIP-owską wycieczkę wartą 20 000 złotych! To nie żart! Właśnie taka gotówka wchodzi w grę w tym przypadku. Warto zatem sprawdzić takie wydarzenia jak Kraina Przygód, Wyprawa Safari czy Igloo pod Gwiazdami, bowiem w każdej z nich wygrać można wyjazd do Nowej Zelandii, Kenii czy Finlandii.

To nie lada wyzwanie, szczególnie, że nagradzanych łącznie będzie aż 1 000 najaktywniejszych graczy. Nawet jeśli zatem nie uda się wygrać „dania głównego”, będziecie mogli liczyć na spore desery. Jak tego dokonać i jak powiększać swoje szanse? To naprawdę nic trudnego.W pierwszej kolejności należy się zapisać do konkretnego turnieju. Do każdego z nich wyznaczono zestaw wideo slotów. Musicie w nich zakręcić po 2,20 złotych. Liczy się najlepszy pojedynczy spin w zakresie wygranej. Im więcej zatem zwyciężycie przez jeden obrót, tym wyżej będziecie w całym tym zestawieniu. Warto wspinać się po rankingu, zwłaszcza, że gry w udziale to m.in. John Hunter and the Tomb of the Sacarab Queen czy też Pirate Gold, Super Joker i Gold Rush. Są to zatem automaty, które ceni cały świat i które dodatkowo gwarantują ogrom możliwości w zakresie opcji dodatkowych – Wild czy Scatter. Warto je wypróbować już dziś, a same konkursy potrwają do pierwszego tygodnia listopada.

Trzy dostępne zawody rozłożono odpowiednio w czasie i każdy z nich gwarantuje bezpośrednio szansę udziału o nagrodę główną lub zamiennik pieniężny. Dodatkowo na witrynie znajdziecie wszelkie informacje związane z regulaminem, co za tym idzie z warunkami i zasadami tejże akcji.

Wygraj 20 000zł lub wycieczkę VIP

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj