Wygraj 210 free spinów na sloty od NetEnt w Betsafe

210 darmowych obrotów tygodniowo w kasynie BetsafeNawet 210 darmowych spinów online tygodniowo mogą sobie zapewnić aktywni gracze kasyna Betsafe. Wszystko za sprawą ich jesiennej promocji, która potrwa aż do 30-go listopada tego roku. W tym czasie wystarczy się zapisać raz do akcji, po czym za spełnienie jednego warunku obrotu otrzymywać będziecie po 30 free spinów na jedną z sześciu gier od NetEnt. To właśnie to studio deweloperskie odpowiada za hity, które poznacie bliżej przy swoich zakręceniach.

By jednak sięgniecie po nie było możliwe, musicie dokonać obrotu na poziomie 200 złotych. Za jego realizację otrzymacie 30 zakręceń od razu, nie trzeba się już po nie zgłaszać ani pisać do administracji, jak to często bywa u konkurencji. Po free spiny możecie sięgać każdego dnia – dosłownie. Po 30 sztuk dziennie przyznawanych będzie każdego tygodnia, rzecz jasna, każdorazowo za spełnienie wcześniejszego warunku obrotu realną gotówką. Biorąc pod uwagę, że wydarzenie potrwa do końca miesiąca, macie zatem kilkaset okazji do wygrania dużej gotówki. Gry włączone do tej promocji to odpowiednio Starburst, Dead or Alive 2, Finn and the Swirly Spin, Lights, Aloha, Wild Wild West. Na stronie Betsafe znajdziecie także krótki regulamin, tym razem w formie sześciu kolejnych punktów. Za jego sprawą dowiecie się wszystkiego o terminach, wymogach otrzymania środków czy też konkretnej premii na dany dzień.

Na stronie Betsafe dodatkowo znajdziecie wszelkie inne aktywne bonusy, które w tą jesień pomogą wam wygrywać więcej i częściej. Zalogujcie się na swoje konta i rozpocznijcie wielką przygodę z kasą w tle. Czekają ogromne jackpoty progresywne, sięgające nawet kilkunastu milionów złotych. Macie na nie chrapkę?

Wygraj 210 darmowych zakręceń

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj