Wygraj 250€ w gotówce w turnieju z bonusami w Slottica

Wygraj nagrodę główną w turnieu wschodzącego słońca Slottica i odbierz 250€Turniej Wschodzącego Słońca potrwa od 30.08 do 06.09 na stronie bonusów kasyna Slottica. Za jego sprawą możecie dołączyć do unikatowego wyzwania, w którym pula nagród wynosi dokładnie 1500€. Całe zawody skierowane są do wszystkich aktywnych graczy tejże marki. Wystarczy zatem posiadać aktywne konto i zalogować się na nie we wskazanym czasie. Następnie, waszym zadaniem będzie zdobywanie punktów w wyznaczonych grach. W tym przypadku chodzi tu o propozycje na żywo, które możecie rozgrywać za prawdziwą gotówkę. Liczy się jedynie to, jak dużo i aktywnie będziecie rywalizować.

Wygrają zatem ci, którzy postawią największe kwoty pieniędzy. Trzeba mieć zatem odrobine szczęścia. Czy mu pomożecie? Za pierwsze miejsce przysługiwać będzie aż 250€ i właśnie o takie środki możecie się ubiegać już teraz. Pełna tabela nagród jak również rozpiska aktywnych uczestników dostępna jest na stronie Slottici. Tak do wydarzenia zachęca samo kasyno: „Wschodzące słońce jest symbolem władzy i autorytetu. Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju o tej samej nazwie! Pokonaj konkurentów, zostań liderem i poczuj się jak mistrz swojego życia! Czekają na ciebie niesamowite doznania i fajne prezenty!” – czy dołączycie? Pamiętajcie, czas tu na nagli, chociaż trzeba przyznać, że jest go jeszcze sporo. Dołączcie i monitorujcie swój progres. Jednocześnie nie zapominajcie, że Slottica oferuje także inne turnieje i loterie.

Więcej informacji w tej sprawie znaleźć można bezpośrednio na stronie kasyna. Regulamin z jego warunkami i zasadami określą dokładnie jak grać i czego się powinniście spodziewać. W razie pytań i dalszych uwag możecie także liczyć na obsługę klienta, która aktywna jest przez czat na żywo. Powodzenia!

Wygraj pieniądze

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj