Wygraj 275 free spinów w promocji Yucatan’s Mystery w Unibet

Odbierz 275 darmowych spinów w UnibetZdobywanie darmowych spinów to dla wielu graczy jedna z najlepszych rzeczy dostępnych w kasynach internetowych. Różne turnieje, akcje z depozytami czy zakładaniem konta mogą zapewnić nam mniej lub więcej free spinów. Dlatego też tak bardzo lubimy informować o nowych ofertach. Jedną z nich jest odkrywanie darmowych obrotów w Yucatan’s Mystery, które dostępne jest w najnowszym bonusie w kasynie Unibet.

Nowa promocja kasynie Unibet dostępna jest dla graczy od 20 do 23 listopada. Związana jest ona w całości z automatem do gry Yucatan’s Mystery. Jest to slot, który tematycznie nawiązuje do dawnego państwa Majów, więc dużo tu ciekawej symboliki, jak i szans na wygrane. Na stronie promocyjnej zapisujemy się do całej akcji, a następnie obstawiamy zakłady na tym automacie. Kasyno zdecydowało się na stworzenie 6 poziomów nagród, a każdy z nich uzależniony jest od wysokości obrotu. Należy przejść wszystkie 6 etapów, aby zdobyć łącznie aż 275 free spinów. Wygląda to w ten sposób:

1. poziom z obrotem 100 PLN - nagroda 5 darmowych spinów,

2. poziom z obrotem 250 PLN - nagroda 20 darmowych spinów,

3. poziom z obrotem 375 PLN - nagroda 30 darmowych spinów,

4. poziom z obrotem 500 PLN - nagroda 50 darmowych spinów,

5. poziom z obrotem 750 PLN - nagroda 70 darmowych spinów,

6. poziom z obrotem 1000 PLN - nagroda 100 darmowych spinów.

Jeśli zatem wydamy blisko 3000 PLN, to możemy cieszyć się z 275 free spinów. Ważne są one przez 30 dni i każdy z nich ma wartość 0.50 PLN. Wszystkie wygrane z nich mają charakter gotówkowy, przez co od razu trafiają na konto główne.

Sięgnij po free spiny

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj