Wygraj 50€ dziennie z logowaniem się w kasynie Nomini

Loguj się i wygrywaj z Nomini 50€Nomini jest jednym z tych kasyn internetowych, które lubią nas zaskakiwać ciekawymi rozwiązaniami dla klientów. Tym razem mamy na tej stronie do czynienia z loterią, gdzie każdego dnia jeden z graczy może dostać 50 euro za logowanie.

Jakiś czas temu w kasynie Nomini wystartowała nowa promocja, która została specjalnie stworzona z myślą o tych osobach, które są aktywne na stronie kasyna. Chodzi bowiem o to, że każdego dnia wybierany drogą losowania jest gracz z aktywnym kontem, który może dostać 50 euro. Konieczne jest jednak zalogowanie się na stronę do północy tego samego dnia. Dzięki temu można dostać owe 50 euro. Jeśli jednak wybrany gracz nie pojawi się tego dnia w kasynie, to jego 50 euro zostaje dodane do nagrody w dniu kolejnym. Wtedy też mamy do czynienia już z nagrodą 100 euro. Gdy i tym razem gracz nie zaloguje się na stronie, to wtedy w następny dzień pula wzrasta do 150 i tak dalej. Maksymalnie może osiągnąć aż 5000 euro. Na stronie umieszczony jest kalendarz dzień po dniu, gdzie jedni zdobywali po 50 euro, a inni nawet po 350 czy 400, więc faktycznie pula potrafi sporo wzrosnąć.

Kasyno Nomini postanowiło, że nagrody dla graczy podlegają obrotowi, który wynosi na szczęście zaledwie x1. Przy tym trzeba pamiętać, że takie środki bonusowe mogą być wykorzystane na zakłady do 5 euro. Więcej o całej akcji można przeczytać na stronie kasyna.

Warto przy okazji sprawdzić obowiązujące aktualnie w kasynie promocje i turnieje, dzięki którym można zdobyć dodatkowe środki na konto.

Odbierz 50€ z logowaniem w kasynie

Aktualne Promocje Nomini


Skomentuj