Wygraj 5000€ z turniejem Zombies w VulkanVegas

Operacja: Zombies w promocji Vulkan VegasPrzed nami najbardziej upiorny okres w roku i nie chodzi o zakupy przedświąteczne! Halloween to święto, które zyskało popularność w naszym kraju. W związku z tym zetkniemy się z wieloma produktami w sklepach, ciekawymi wydarzeniami. Te drugie dotyczą kasyn online, w których to obecne są turnieje, jak i specjalne promocje. Operacja Zombies w Vulkan Vegas to szansa na wygranie części z puli 5000 EUR.

Opisywany przez nas bonus w kasynie Vulkan Vegas rozpoczęło się 20 października 2021 (00:00 CET) i będzie dostępne dla graczy do 3 listopada 2021 (23:59 CET). Jest to ciekawy turniej, w jakim to wziąć udział mogą wszyscy klienci kasyna, którzy mają aktywne konto. Naszym głównym zadaniem jest tutaj po prostu obstawianie zakładów na 2 slotach turniejowych marki Gamomat. Są to Books of Madness oraz Xploding Pumpkins. Reguła w tym turnieju polega na tym, że każde wygrane przez nas 10 EUR na tych slotach, zapewni nam 1 bilet/punkt do tabeli turniejowej. Im więcej zbierzemy zatem wygranych po 10 EUR, tym mamy większe szanse na to, że na koniec znajdziemy się wśród tych graczy, którzy podzielą między sobą pulę w wysokości 5000 EUR. Bilety/punkty dostawać możemy za pojedyncze wygrane, jak i również sumę mniejszych stawek. Szczegółowe informacje można znaleźć już teraz na stronie kasyna Vulkan Vegas.

Przypominamy również o tym, że w tym samym czasie odbywa się Turniej Halloween, gdzie do rozdania dla graczy jest aż 30 000 EUR. Ponadto w tym tygodniu można wziąć udział w akcji Cukierek albo BONUSY! Polega ona na tym, że praktycznie każdego dnia możemy liczyć na wybrany bonus gotówkowy od depozytu oraz dodatkowo darmowe spiny na wybrane sloty.

Podziel puilę 500 euro w turnieju Gamomat

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj