Wygraj 600€ w turnieju Fezbet i dołącz do loterii

Sięgnij po  600 euro w gotówce z loterią FezBetPrzed grudniem w związku z nadchodzącymi świętami wiele kasyn internetowych organizuje specjalne akcje, w ramach których można zdobyć dodatkowe środki na konto. Jedną z takich promocji jest najnowszy bonus od FezBet. Ten operator hazardowy lubi zaskakiwać swoich klientów ciekawymi promocjami i turniejami. Jeden z nich to spora szansa na to, aby znaleźć się w gronie najlepszych graczy walczących o nagrody z puli kilku tysięcy euro!

Prezentowana przez nas oferta November Games to bardzo ciekawy turniej połączony z loterią, który ma miejsce od 20 do 29 listopada. Dostępny jest on dla wszystkich klientów tego kasyna, którzy będą obstawiać zakłady na turniejowych slotach. Są nimi: Book of Kings, Age of the Gods Norse: Ways of Thunder, Gems Splash: Marylin Monroe, Buffalo Blitz, Age of the Gods: Furious Four. Turniej ma dosyć prostą formę. Gracze obstawiają tutaj zakłady, gdzie każde postawione 1 euro zamienia się w 1 punkt. Im więcej zatem postawimy zakładów, tym więcej punktów zdobędziemy.

Na zakończenie turnieju nagrodzonych zostanie 50 graczy z najwyższym wynikiem:

1 - 600 euro

2 - 350 euro

3 - 250 euro

4 - 200 euro

5 - 150 euro

...

41-50 - 10 euro.

To jednak nie koniec, albowiem 200 graczy dostanie także losy na loterię. Tutaj także za każde 1 euro dostaje się 1 los. Samo losowanie ma odbywać się 30 listopada o godzinie 20, a nagród jest tutaj 70, z czego 3 to po 500 euro, 8 po 200, 24 nagrody w wysokości 50 euro oraz 35 po 20 euro. Zarówno w przypadku nagród z turnieju jak i loterii są one gotówkowe i od razu trafiają na nasze konto, bez konieczności ich obrotu.

Sięgnij po bonus

Aktualne Promocje FEZbet


Skomentuj