Wygraj bilety na UOS z Hexa PRo w promocji Unibet

Cykl turniejów UOS Lightning w promocji UnibetW przypadku kasyna Unibet od lat ogromnym zainteresowaniem cieszy się sekcja promocji pokerowych, która jest jedną z najlepiej rozwiniętych w branży. Gracze mogą tu liczyć na spor gier do wyboru, turniejów, promocji. Świetnym tego przykładem jest obecnie organizowany cykl turniejów UOS Lightning, dzięki któremu można zdobywać całkiem pokaźne nagrody. W kasynie Unibet właśnie rozpoczął się specjalny cykl turniejów UOS Lightning. Dzięki temu ta marka hazardowa daje swoim klientom szansę wygrania biletów poprzez gry i turnieje HexaPro! Promocja wystartowała o godzinie 00:00 UTC, 23 sierpnia 2022 i będzie trwać do godz. 23:59 UTC, 9 września 2022.

Specjalnie na ten okres wprowadzono UOS Boosts, które dla graczy będą dostępne w grach HexaPro ze stawkami od 1 do 10 €. Koniecznie w czasie rozpoczęcia danej gry trzeba wypatrywać animacji UOS prize drop. Bedzie to oznaką, że można wtedy będzie wygrać bilety na UOS o wartości od 1 do 250 €, jak i również bilety na ekskluzywny turniej freeroll UOS z pulą nagród wynoszącą 5000 € oraz wejściówki na codzienne turnieje UOS Boost z pulą 500 €.

Gdy zdecydujemy się na stawkę 1 lub 2 €, to naszymi nagrodami mogą być bilety UOS o wartości od 1 do 25 € lub określone bilety do freerolli.

Gdy zdecydujemy się na stawkę 5 €, to naszymi nagrodami mogą być bilety UOS o wartości od 1 do 100 € lub określone bilety do freerolli.

Gdy zdecydujemy się na stawkę 10 €, to naszymi nagrodami mogą być bilety UOS o wartości od 1 do 250 € lub określone bilety do freerolli.

Wygraj bilety na UOS

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj