Wygraj część z puli 10 000€ w Vulkan Vegas

Zawalcz o część z puli 10 000€ z turniejem EvoplayVulkan Vegas jest kasynem, które przyzwyczaiło nas do tego, że regularnie organizuje dla swoich klientów różnego rodzaju akcje promocyjne. W zasadzie w każdym tygodniu możemy skorzystać z czegoś nowego. Tak jest i tym razem, albowiem turniej Evoplay's “October Spins” to szansa na wygranie jednej ze 100 nagród z puli 10 tysięcy euro!

Prezentowana przez nas nowa akcja w kasynie Vulkan Vegas o nazwie Evoplay October Spins Network Tournament, jak sama nazwa wskazuje, została zorganizowana wraz z firmą Evoplay, która jest jednym z bardziej znanych producentów gier hazardowych. Jest to turniej, z którego skorzystać mogą wszyscy klienci Vulkan Vegas, którzy mają aktywne konto. Sama akcja wystartowała 18 października i potrwa do niedzieli 24 października. Nie mamy zatem zbyt wiele czasu na uczestnictwo w turnieju. Specjalnie na ten czas firma Evoplay wraz z kasynem przygotowała listę automatów, na których to należy obstawiać zakłady. To Fruit Super Nova, Cycle of Luck, Elven Princesses, Gold Of Sirens, Gangster Night, Ice Mania, Hot Triple Sevens, Indiana’s Quest, Temple Of Dead oraz Irish Reels.

Zasady turniejowe są niezwykle proste. Naszym zadaniem jest obstawianie na tych slotach zakładów od 0.50 euro. Za każdy nasz zakład dostaniemy 1 punkt do tabeli turniejowej. Im zatem częściej będziemy grać na tych slotach, tym więcej punktów dostaniemy. Na sam koniec 100 najlepszych graczy może liczyć na nagrody pieniężne z puli 10 tysięcy euro, więc warto walczyć o jak najwyższe miejsce. Dokładna wysokość nagród oraz regulamin akcji znajdują się na stronie kasyna Vulkan Vegas.

Zawalcz o część z puli 10 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj