Wygraj część z puli nagród 7 500 000 PLN w Unibet

7 500 000 PLN do rozdania w turnieju UnibetKażdego tygodnia w bonusie Unibet wygrywać można cenne nagrody pieniężne. Kasyno przygotowało dla was dwie wyjątkowe akcje, które łączą się ze sobą w jedną całość. Pierwsze zestawienie to cotygodniowy turniej o szczęśliwy spin, gdzie pula nagród wynosi 150 tysięcy złotych. Następnie czekać na was jeszcze będzie deszcz nagród, gdzie z kolei wydanych zostanie 22,5 tysiąca złotych. Łącznie w czasie trwania całego bonusu rozdanych zostanie 7,5 miliona złotych.

To nie żart, właśnie tak potężna pula czeka na wszystkich śmiałków kasyna. Możecie się włączyć do gry już teraz, szczególnie, że im wcześniej zaczniecie, tym więcej profitów możecie sobie zapewnić. Jak to możliwe? Tłumaczymy! Po pierwsze zapiszcie się do turnieju przez specjalnie wyskakujące na stronie Unibet okienko. Następnie zagrajcie w jakąkolwiek z wymienionych gier. Mogą to być dla przykładu The Wild Machine i Wild West Gold. Obróć min. 2,50 złotych, a zakwalifikujesz się do cotygodniowego wydarzenia opisanego wyżej. W nim właśnie czeka zawsze 350 nagród, które zostaną wydane użytkownikom posiadającym w ogóle losy. Dobrze jest się zatem o nie postarać odpowiednio wcześnie. Tabelę z dokładnie rozpisanymi nagrodami możecie zobaczyć na witrynie operatora. Widnieje tam podział na obie przedstawione przez nas propozycje, dzięki czemu łatwo określicie swoje cele i sprawdzicie możliwości samych zawodów.

Warunki i zasady przypisane do tego wielkiego wydarzenia znane są od kilku tygodni. Sama promocja potrwa natomiast do lipca i właśnie do tego czasu, każdego dnia i tygodnia, możecie rywalizować o swoje nagrody. Nie ma tu górnego progu wygranych, dlatego „na upartego” wygrywać będziecie nawet co dzień, bez żadnej zbędnej przerwy.

Wygraj swoją część z puli 7 500 000 PLN

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj